Počujem hlasy, vidím predmety..

Príspevok v téme: Počujem hlasy, vidím predmety..
DSDV

Zdravim vas... uz som sem par krat pisala, opisem to ale znova a v skratke: Mam nieco podobne schize ( ak to ovsem nie je schiza): pocujem hlasy, vidim predmety, machule, vidim ludi ale v skutocnosti nie su... mavam stavy kde toto vnimam, velmi sa bojim lud az v ich spolocnosti placem alebo utekam odtial... je to zvlastne lebo okrem toho ze mam panicky strach z ludi akokeby pri tych stavoch nic necitim- mama place a ani to s mnou nehne, niekoho nieco trapi ja nic... mavam amoky vtedy, velmi kricim a hadam a s kazdym ,hadzem po ostatnych veci a tak.. nedoverujem nikomu, mavam depresie, chcem si siahnut na zivot... mam pocity ze ma kazdy prenasleduje, ze mi citaju myslienky a ze sa proti mne spriahli vsetci. Nikto ma nechape a ja to stale vyhadzujem pred oci mojim najblizsim... mama hovori ze si nevie so mnou rady a aj ONA stale na mna hulaka a aj s otcom a otec niekedy a fyzicky zasiahne. Lenze najhorsie je ze ja si myslim ked mam tie stavy ze to je normalne co robim a co sa mi deje a proste potom ke prejdu tak som zo seba znechutena a aj pocas tych stavou mam pocit ze som tu navyse, ze kazdemu so len a len na pritaz. Posledne som videla postavu fakt strasidelnu tak som sa rozbehla a schovala. Vydavam aj neznesitelne zvuky a neviem spat. Bojim sa. Posledne som mala aj take pocity ze som lezala a mysela som ze sa hybem aokeby so mnou niekto manipuloval... Ale najhorsie je na tom to ze nikto ma nechape kazdy mi radi tvari sa ze je to lahke prermoct ako nejake prechladnutie... Rodicia aj rodina na mna kricia, ale asi od zufalstva to chapem, ale ja za to nemozem a vobec mi to nepomaha... k psychiatroi chodim, antipsychotika beriem, no posledne mi ich zmenila koli zdravotnemu stavu na slabsie... vas nazor? nejake rady? pomoc???

DSDV

Dakujem vam za rady, asi skusim to co mi vacsina radila, skusim sa spytat psychiatricky nech mi zmeni lieky a skusim jej aj povedat ako s rodicmi nech proste ich pouci :) mna by to ani nenapadlo vlastne... a neviem ci zmeny psychiatra... ja cudzim ludom nedoverujem a na nu som si aj zvykla a to ma tam sotva rodicia dotlacili tam ist... a vie o mne pomerne vsetko a je velmi mila a je aj skusena len ona mi znizila davku lebo mi ta vyssia a predchadzajuce lieky stihli poskadit do istej miery pecen

Solomon

DSDV: vymen psychiatra ak niesi spokojna, ale ludom ako Albertova, RNG a spol. sa vyhybaj z daleka, su to sarlatani najhrubsieho zrna kt. si myslia ze maju patent na pravdu.

ta3

ja by som sa rada k tomu vyjadrila a nejako Ti poradila, lebo stavy ktore opisujes musia byt hrozne a navyse doma Ta nechapu, naopak kricia po Tebe, ale ja naozaj nie som na toto odbornik, jedine psychiater ti moze pomoct a ked to ta Tvoja nezvlada, musis ist k inemu/inej, lepsiemu, podla mna aj lieky treba zmenit a ked uz budes u psychiatra, povedz mu ako sa ku Tebe spravaju rodicia poziadaj ho, aby si ich pozval a poucil ich, ako by mali ku Tebe pristupovat, ine, okrem toho, ze s Tebou velmi citim, veru nemam co povedat, drz sa, dufam, ze novy psychiater alebo psychiatricka najde sposob ako Ti pomoct
Irena Ti radi konzultaciu u povestne dobre znamej pani Albertovej, skus, ved za to nic nedas, musis skusat vsetko dostupne, snad sa nieco najde, co Ti ulahci Tvoju naozaj tazku situaciu

jfdfc

ak sa ti zdrav stav nezlepsuje , ale zhorsuje, je cas zmenit psychiatra. aj tvoji rodicia by mali navstevovat psychologa aby vedeli ako sa k tebe spravat, alebo by im to mal vysvetlit tvoj psychiater. ma u vas niekto v rodine nejake psych. problemy?

Agnes998

To co opisujes vyzera naozaj ako schiza, ja ale nie som psychiater a toto je pripad urcite pre neho, hovoris, ze nejakemu chodis, ak ti tie lieky nepomahaju, tak by ich bolo vhodne zmenit. A okrem psychiatra si urcite najdi aj nejakeho dobreho psychologa ci psychologicku, velmi dobre to padne moct sa vykecat niekomu, kto ta chape a podpori. Lebo ako sama pises, tvoja rodina ta nechape.

irena g

Skus liecbu u L. Albertovej v BA, napis jej mail, asi by si si mala aj detoxikovat org., pit bylinkove caje, saunu, pozri aj stranky RNG...