Skrytý tyran?

Príspevok v téme: Skrytý tyran?
MiškaMiška

Obraciam sa o radu nakoľko sa točím už dlho v kruhu bolestných otázok. Mám 25 rokov a spoznala som muža o 9 roka staršieho prostredníctvom internetu. Vyzeral na začiatku veľmi dobre, prezentoval sa ako rozumný muž. Dokonca mal ťažký životný osud a len ťažko chorú matku. Mali sme veľa spoločného, názorov a pod. No postupne začal neskutočne na mňa tlačiť so sexom. ja som ho prosila nech počká, že sa na to ešte necítim pripravená, že je to priskoro. No on rozprával stále len a len o tom, vyhľadával miesta kde by sa dalo až ma nakoniec po viac ako mesiaci do toho psychicky dotlačil. Čakala som viac, že prídu krásne chvíle, výlety a pod...no zrazu len samé ja ja ja, egoizmus, neochota prispôsobiť sa, vzal si hypotéku na vlastný 1 izbový byt...mal priateľov, kt. žili bez partneriek, svoje kamarátky - no tam som ja vítaná nebola. Ja som študentka, on zarába veľmi slušne...nakoniec odomňa žiadal, aby som platila striedavo na posedeniach na káve a pod. Čo mi príde dosť neseriózne nakoľko naša situácia bola fakt veľmi rozdielna...prišlo kritizovanie, stále bombardovanie čo je na mne zlé - za hlúposti ako vyliata voda a pod. Stále len sex, sex, sex...a aj to, bohužial dosť tvrdý sex a bez lásky. Jeho návrhy na doslova masochystické praktiky som odmietala...no na druhej strane tvrdil, že túži po dieťati a rodine...na mńa dať však ani cent nechcel, lebo jeho hypotéka a pod...ale na to, aby sebe šporil, kupoval značkové oblečenie a šporil na zimnú lyžovačku mal...to mi povedal: na lyžovačku musím. Jedného dňa sa so mnou vyspal, použil dosť nepekné surové oslovenia pri tom a asi po 2 hod. na to sa rozišiel - po debate o financiách a mojej neistej práci po ukončení VŠ. No naďalej sa mi pripomínal, ani ukončiť to, ani vrátiť sa...vyslovene akoby sa vyžíval v mojom utrpení. Nijaké aktivity so mnou nechcel vykonávať - vždy sa zobral s nejakým kamarátom do posilovne kde ženy mali pre nich vstup zakázaný, na túru s kamarátom, výlety plánoval s kamošmi (lebo to ho predsa výjde lacnejšie keď si rozdelia výdavky na benzín...)...jedna známa, kt. sa venuje oblasti psychológie mi povedala - nenávidí ženy, je egoistický a ide o tyrana...no neviem, dokopal moju sebadôveru na pod mrazu a stále si kladiem otázku - prečo? pre peniaze, čo hľadá perspektívnejšiu...no neviem, prosím o radu, názor a hlavne radu ako žiť ďalej a začať veci vidieť tak ako naozaj sú. Ďakujem

bibiana.e

Smutne ze zeny prilis lipnu na chemii a potom to takto dopadne, mozes sa aspon utesit tym, ze nie si jedina, su vas miliony..

karol33

miska, ja sa skor divim ako zeny lahko podlahnu sladkym reciam a nedaju si pozor, vediet toto skor niekde v puberte tak si to tiez uzivam (nemyslim ako ten dement) a netrapim sa koli zenam. zaujimalo by ma ako dlho ste spolu chodili

remen

Miskamiska, tebe nie je zle z toho, ze toto iste bude robit inej, ale z toho, ze tak rychlo na teba zabudol a uz si tu inu hlada. neklam samu seba. velmi dobre rady ti tu dali Kafik a cokokeksik o 14:12.

kafe

Miška, ty nechápeš, že to bol obyčajný pako? Prečo ti je ľúto, že hľadá inú??? Ty by si chcela, aby sa o teba snažil? Otravoval ťa, prenasledoval, obťažoval? Na 100 percent by si sa nechala ukecať a zostala s ním a trpela ako taká trubka. A všetko čo urobí, čím ti ublíži by si ospravedlňovala. Preber sa!!
Ty nie si "dobrá žena", máš veľmi veľké predpoklady stať sa týranou ženou. O takéto "puťky" normálny chlap nemá záujem. Máš silné slová - že nikdy neveriť - ale stačí ti pár medových motúzov, či trochu nátlaku a ty sa podvolíš a uveríš chlapovi všetko. Aj to že tvrdé a necitlivé zaobchádzanie si vlastne zaslúžiš. Kde je tvoja hrdosť a sebavedomie a to po čom túžiš?

cokokeksik

MiškaMiška nestresuj! Ja by som skor polutovala tu dalsiu. Bude ti chybat ta kazdodenna buzeracia? Nadych, vydych- konecne si mozes zit volne- chod dalej a niekto lepsi sa urcite zjavi sam...a nemusim mu ani 100 % verit od zaciatku- Ten spravny si to u teba dokaze zasluzit...ver mi...

MiškaMiška

Fuj, mi je zle keď si predstavím, že toto celé bude robiť nejakej inej. No už ma toto hádam dostatočne otlčie na to, aby som nikdy neverila

MiškaMiška

Potom sa vy chlapi divíte prečo dobré ženy už neveria mužom...tak veľké srdce, že po 2 týždňoch dokázať hľadať novú, tomu sa povie sila...áno, ja som nebola dosť dobrá...nejaká bohatšia sa predsa nájde...len teraz už ťažko budem veriť niekedy nejakému mužovi vôbec :( Toto ma fakt zložilo, to som naozaj nečakala, že až takto rýchlo sa otrasie.

Prezývka55

A preco si z toho smutna ze si hlada inu. Ako keby to nebolo jasne z toho co si pisala ze ta ma len na sex. No a proste s tebou to skoncilo tak hlada nahradu. Celkom logicke z mojho pohladu a z pohladu aky bol vas vztah.