Co na veceru?

Príspevok v téme: Co na veceru?
betka20

Ahojte dari sa mi celkom dobre az na jednu vec neviem co si mam dat na veceru.zacala som sa stravovat zdravo a je mi jedno ci schudnem alebo nie.No to zdrave stravvovanie nie je az tak zdrave prretoze to pokazim vecer o 5.Pretoze neviem co mam dat vtedy do ust a tak ma len napadne ze co mame.Takze o pol 3 niekedy pol 4 mam obed zdravy napr ryza zo zel. alebo ...a neviem co na veceru.Ale chcem poradit take aby som to dodraziavalo skoro cely zivot.nemyslim tym ze budem stale presne tak isto niekedy si dam aj dobrotu a pokazim to ale ide sa dalej a nie blbosti ktore som robila:-))

dodko

naozaj sa pri diete a zdravom stravovani maju vynechat vsetky sackove vyrobky, pretoze obsahuju nezdrave dochucovadla (GLUTAMAN)... a sackove jedla a polotovary obsahuju strasne vela soli

kikatt

hmmm ja skor odporucam daky salatik aaa rybku =)) anebo zeleninu uvarenuu =) sackova polievka je humus, sama chemia tym len zatazujes organizmus, a aj mliecne vyrobky obmedz nie su zdrave telo dospeleho jedinca mlieko a mliecne vyrobky tazsie spracovava... a nie su pre nho vhodne =)