Aky je zmysel zivota ?

p.d.

Ja si myslim, ze znosnuli cakaju v nevedomi na znovuzrodenie. Zijeme tu, ked vidime, citime, jeme atd.
Mozno sa znovurodime aj na inych galaxiach. Tak to vidim aktualne, ale mozno po case zacnem verit na peklo a pod. veci. U mna je to raz tak, raz tak. Chcem verit tomu, co vnimam, citim. Podla to Boh vsetko riadi, co si zasluzime, ked neposluchame, tak dostaneme. Mozno niekto ide aj do neba, mozno svati, alebo osvieteni, ti sa znovu nerodia.
No, asi riadny chaos.

MultiLevel

aha, ty si asi chlapec, ze? :D Az teraz som si vsimla...nevadi, stojim si za tym, co som napisala, len to citaj v muzskom rode :)

MultiLevel

nevies co mas robit? Rano vstat a prve co si povedat - dakujem za dnesne rano. A to aj napriek tomu, ze sa budes citit zle, nevyspata a podobne. Ja som zacala dakovat za kazde rano, nech uz som sa vyspala alebo psychicky citila akokolvek a vzdy sa mi zmenil odrazu cely den. Pocas dna som sa snazila usmievat, vnimat svet pozitivne, hoci som tiez len clovek a problemy sa mi nevyhybaju. Pekne ma nasmerovala aj filozofia Hiraxa, neviem ci poznas tohto spisovatela. Precitaj si jeho Slabikar stastia, je tam vela pekneho. Nezabudaj, ze ty sama si kazdou svojou myslienkou budujes zajtrajsok. Ako sa chces mat dobre, ked myslis len na to, ako sa ti nic nechce, aka si apaticka, ako je vsetko zle? Zacni premyslat o tom, ako je vsetko fajn. Predstavuj si seba ako stastnu osobu, ktora sa ma prosto dobre...zacni hned. To co si predstavujes, to sa casom aj plni....

bracoki

šťastie, sloboda . blaženosť a realita obsahuje prostriekdy na trvalé dosahovanie tohoto stavu

to môže byť je zmysel ľudského života, ale aj nemusí, pretože To čo nám darúváva život - nijaký zmysel nemá, Samo sebe je zmyslom, nijaká účelovosť sa Toho netýka

zdroj: -odkaz odstránený-

čítaj klikaj ale hlavne - uvažuj

ahoj
ivo

sao

musíš niečo chciet avidiet vtom zmysel aby ta to aj bavilo.tie najlebšie veci pre nás sú väčšinou zadarmo a na dosah nehladat len bezohladne zisky,

momo26

sao

ostrielanost je vacny asset (asi naj). uz len ako sa donutit, hrabat asset, ktory mozno ani nebude treba vyzuit v plnom rozsahu :)

sao

oza je to tažké,aj so mnou sa už niekedy bavý iba televízor a niekedy si robím z vážnych,pritom absurdných vecí až srandu vid.Luis de funé nieje to možno správne ale humor pomáha prežit aj tažké časy.tiež som mal v živote smolu a ak som mal štastie tak somto často pokazil sam.Jedna vec je istá,každý na tomto svete ma svoje poslanie,nikto nieje zbytočný,treba sa spravnepripravit nasancu ,poslanie,ktorá nás určite čaká vpravý čas a nezbabrat to.príprava spočíva v dozrievaní,zdokonalení,zmúdrení,skrátkabyt ostrielaný a skúsený pre život.