Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

a_dr1a

neznamy1986. Bol to tvoj vyber a volba, rozhodnutie? Lebo ak ano - a tie zeny si si vyberal ty sam, tak potom asi niekde robis ty vo svojich volbach vyberoch - chyby

neznamy1986

Moc dobre nie... Ja tam ma skusenosti hlavne také, že čo sa týka dievčat a žien tak jedine čo som tam natrafil - tak na osoby čo furt celý naš kontakt bol o tom, že odomňa sa čakalo, že sa budem furt prvý ozývať - a dotyčná len odpovedať na písanie (dokonca z jednou som sa raz aj na jednom festivale stretol - ale cca dva roky bol naš kontakt iba v takej polohe a keď ma to prestalo baviť a zmazal som ju tak hneď som na azete videl správu - ty si si ma zmalaz z fb? no vdaka)...

Neviem či som staromodný abo čo, ale si myslím že akýkoľvek vzťah by mal byť o dvoch (nemyslím len partnersky ale aj obyčajný kamaratsky a tak...) a nie tak, že jeden bude vskue prejavovať zaujem a druhá osoba len odpovedať.........

natalYa

Nuz, ja na pokec chodim asi 5rokov, odkedy bolo moje manzelstvo nefunkcne... Nasla som tam kamaratov, s ktorymi si pisem roky, s niektorymi som sa aj stretla (nehladala som vztah- 3 deti :P ). Jeden z nich sa stal mojim najblizsim kamaratom, dovernikom, po stretnuti kamaratom s vyhodami ;) , ja som nehladala vztah, on hladal buducu matku svojich deti (bezdetnu samozrejme)....Dnes sme spolu vyse dvoch rokov ako partneri, skoro tri roky kamarati. Pre oboch sa to javi ako ,,osudovy vztah", a prave sa chystame spolu zit :)
takze - netusim ako to dopadne, a na Pokeci sme stale. piseme si cele dni, ked nie sme spolu, je to nas komunikacny kanal. to nas dalo dokopy ;)

Marian43

Našiel som tam manželku, už sme 10 rokov spolu, máme už dcéru školáčku. Je to spôsob ako každý iný. Sú tam ľudia, ktorí chodia aj na iné siete, a dokonca aj vonku a do práce! Je jedno, kde človeka spoznáte, hlavne aby to bol človek.

katty103

Ja veru neľutujem , že som tam chodila . Sice som tam chodila len sa kamoskou pokukať , hodiť očko .Vždy som vravela že by ma neťuklo ist s dákym odtiaľ von . No až mi padol jeden do oka. pisali sme si velmi dlho skoro rok (odialovala som to ) , veľmi sme si rozumeli, ale nemala som odvahu ísť s ním von , až raz mi napisal že mám smolu dnes sa stretneme , že je už na ceste za mnou , tak mi iné nezostávalo a chválabohu že to tak vyriešil . dodnes sme spolu už ťahame tretí rok

0vecka

neviem preco by mali byt ine... na pokeci je tolko ludi ze aspon trochu normalny clovek tam musi mat niekoho vhodneho na dlhodoby vztah. Ono je to ale ako s bordelom. Aj tam sa da najst vztah akurat ze ludia tam chodia hladat nieco ine a preto to neije najvhodnejie meisto na hladanie partnera

ewelin2828

Ja som pred cca 9 rokmi stretla na pokeci môjho terajšieho priateľa=snúbenca a budeme sa brať. Tiež som si myslela, že tam normálneho chalana, ktorému nejde len o to jedno nenájdem :) Vlastne ja som na pokec nechodila kvôli tomu, aby som si niekoho našla, nikdy by mi nenapadlo, že sa dám na rande na slepo (vždy som si vravela, že na také stretko s niekým cudzím nemám odvahu :D ) a vydrží to nakoniec tak dlho...ale neľutujem :)

perla

Odkedy mam partnera, tak tam vobec nechodim, pride mi to zbytocne stracanie casu. Ale priznavam, ze ked som bola slobodna a vzdy ked som mala cas tak som na take stranky chodievala ale nie dlho, lebo ludia vlastne chlapi boli s prepacenim nadrzani a ja som o takeho chlapa nestala ani len co sa tyka pisania. Ale zistila som, ze na webe si clovek nikdy nenajde poriadneho partnera.