Chronicky zapal sliznice vulvy a pálenie

Príspevok v téme: Chronicky zapal sliznice vulvy a pálenie
miroslava66

ako by ste postupovali pri liecne bronickeho zapalu? alergia bola vylucna, takisto ako infekcna pricina vyvolana kvasinkou alebo bakteriou, pálenie mam uz takzem dva roky , neustae zapalenu sliznicu a lekari nevedia z coho,,,,biopsia vyvratila syplaziu a lichen et athopicu (kozne choroby)....a potvrdila chronicky prebiehajuci zapal.....co mam robt? nic mi nezabera:(

miroslava66

to mi myslim nerobili tento rok este, ale vratane krvnych testovv ktore som mala na imunologii, plucnom, v piestanoch v NURCHU , nefrologii, infekcnom (kvoli podorzeniu na boreliu) to urcite robene bolo..

miroslava66

ni-ka: testy na rakovinu??? no ved ta biopsia bola robena za ucelom vylucenia prekacentrozy, a dysplazia bola vylucena chvalabohu....

Ivka 1

Presne tak, je to potrebne riešiť čím skôr a nečakať na lekárov.kým na niečo prídu. No je to na Tebe ako a čo podnikneš. To vysoké Aslo práve signalizuje prítomnosť zápalu v tele ale lekári nevedia veľmi často zistiť príčinu.

RNG

Inac aj rakovina maternice ci krcku maternice je sposobena po case virusmi, najma niektorymi HPV ale iste aj inymi.
Preto treba proti virusom aktivne bojovat dnes zvysovanim viralnej imunity a nie vyckavanim.

ni-ka

mirka ak to nie je ani nevhodnym oblecenim, kozmetikou, intimkami a stale to trva...robili ti aj testy na rakovinu?myslim ze sa prejavuje tak ako aj zapal-palenim a svrbenim:(

RNG

Ako som povedal, lekari si bezne v tele virusy vobec nevsimaju, pokial sa navonok neprejavia. To ale neznamena, ze tie virusy "potichu" v tele neskodia, nevyvolavaju rozne zapaly, nenicia pecen, krcok maternice, srdce, a nie su dovodom na rozne bolesti z nervovych zapalov, ktore lekari nevedia adresovat inac, nez roznymi protizapalovymi chemikaliami/liekmi a skodlivym potlacanim imunity.
To ale neadresuje pricinu zapalu, tj casto nase vlastne virusy co su za nim.

miroslava66

ja vem ze je za tym vzdy pricina ale aka? ja som uz psychicky na dne...lekari nevedia krutia hlavou a ja to mam potom ako vediet? zeby som to mala z toho ASLA?? vraj to nema suvis tak ja uz neviem....alergia bola vylucena, imunologicke testy boli ok, a biopsia nepotvrdila ziadne lichen, ekzem a ani nic podobne

Ivka 1

Tam to bolo zložitejšie, bohužiaľ šlo o onkologické ochorenie, sprevádzané svrbením a pálením vulvy. U zápalov nešpecifického pôvodu sú veľmi potrebné antioxidanty, protizápalové a veľmi dôležitý je aj selén. Ako som už písala , kvalitné probiotiká.Užívanie antibiotik Tvoj stav len zhoršuje, lebo antibiotiká vážne narušia mikroflóru v črevách a aj v pošve. To spôsobuje rôzne zdravotné ťažkosti.

RNG

Inac probiotika sami o sebe nic nedokazu, pokial ich nerozmnozis branim zmesi mikrovlaknin aspon 1000 krat, abu obsadili cele creva.Tie miligramy z kapsule sa totiz musia rozmnozit az na 1 kg, a az potom poznas ucinky ich cinnosti na vyseni imunity celkove.
Probiotika su totiz schopne vyrobit az 70% vsetkych obrannych latok, s ktorymi telo disponuje, tj vyse 2 krat tolko, ako je samo telo schopne vytvorit.