Je trápne kúpiť si Škodu Fabiu?

Príspevok v téme: Je trápne kúpiť si Škodu Fabiu?
autíčková

Potrebujem nové auto a chcem niečo praktické a nie veľmi drahé. A potrebujem aj nejaký slušnejší batožinový priestor. Tak som hľadala na internete a s pár ľuďmi som sa radila. Vyšla mi z toho Škoda Fabia. Ale môj muž skoro explodoval, vraj kúpiť si Škodu je totálne trápne, to si kupujú len ľudia bez fantázie a nenároční burani. Nikdy som doteraz nemala Škodovku, auto vždy vyberal manžel. Teraz mám 6-ročnú Toyotu a posledné dva roky stále behám do servisu. Predtým som mala Fiat, tiež po štyroch rokoch stále v oprave. Už mi to lezie na nervy, je mi jasné, že auto nevydrží sto rokov, ale nechcem v jednom kuse len platiť za opravy. Chcem mať auto, na ktoré sa môžem spoľahnúť a nezradí ma za prvým rohom. Muž mi ešte argumentuje tým, že základná výbava Fabie je o ničom, vraj všetko sa musí priplácať ako nadštandard. To, čo je v japonských autách samozrejmosť, si musím v Škodovke priplatiť. A interiér vraj tiež nie je nič moc. Že je to len taká krabica bez fantázie s lacnými plastami.
Preto by som chcela poprosiť hlavne majiteľov Fabie, aby mi napísali svoje skúsenosti. Či sú s autom spokojní a či naozaj má takú mizernú doplnkovú výbavu v porovnaní s konkurenčnými značkami. Ďakujem za vaše e rady.

0vecka

na SK je to bezne. Ako keby na tom zalezalo ci ma niekto fabiu alebo BMW. Investovat velke prachy do auta ma zmysel ak clovek vela jazdi ale ak to potrebujes len tak obcas skocit do mesta niekam sa odviezt alebo rano doprace tak podla mna nema zmysel sa nad tym nejako zamyslat.

nontrap

podla mna co je naozaj trapne je to, ked si niekto kupi starsieho bavoraka alebo mercedes alebo ine znackove auto aby sekal formu. a potom machruje pred clovekom, ktory ma novu skodovku, co stala ovela viac ako jeho stary burak. a este sa citi zazobany, pritom ani vlastne nema na nove auto. tak toto su podla mna ozajstni traposi. predstieraju bohatstvo ktore nemaju a robia zo seba zazobancov, hoci v skutocnosti su len sraci.

pessot

It is already stated that the Peugeot 301 will not be available to buyers in the United Kingdom and eastern Europe.

to je nejaky mix vw bora a superbu alebo co..
my sme EAT EU takze mame smolu.

Kačena_P

Auto bude len tvoje a musí tebe vyhovovať, nakoľko budeš na ňom chodiť ty, takže nedaj na názory ostatných, ale vyber si ho ty.
My máme inak tiež Fabiu a to už 10 rokov a som s ňou maximálne spokojná. Okrem menších chýb s ňou problémy neboli a pobehali sme s ňou polovičku Európy.
Myslím, že rozhodne skôr Fabiu ako nejakú Ladu alebo Daciu.