Ako si najst priatela?

Príspevok v téme: Ako si najst priatela?
Misela11

Mam 22 rokov a doteraz som nemala este ziadneho priatela. Postavu mam si myslim v pohode, ked dam dole nejake to kilo-dve nezaskodi, ale na tvari som dost skareda. To dnesni chlapi chcu za priatelky len modelky alebo co? Skusala som sa zoznamit cez pokec, aj cez zoznamku, vzdy to skoncilo vtedy ako som im ukazala svoju fotku, alebo po prvom stretnuti, uz mi neodpisali. Alebo zazila som aj situaciu, kedy ma chceli chalani, ktorym som sa nepacila len na sex. Najhorsie na tom je ze babka spolu s mamou do mna rypu kazdy den aka som nesikovna ze doteraz nemam priatela a som nikdy nemala, pritom mladsie decka z nasej rodiny aj z okolia uz maju vazny vztah. Ked som povedala mame aby mi pozicala aspon 3 000 eur na plastiku (ja studujem takze nezarabam)tak zacala nadavat ci som normalna. To sa uz mozem naozaj zmierit s tym ze si nikdy nikoho nenajdem?

acmp

Prezývka55

cim sa zivis?

no pod, Prezývka55, pod.. pod obhajut svoju teoriu, ze sikovny sa VZDY uplatni.. a uvidime.. co dokazes ;)

acmp

Zena preto musí byť pri selekcii muža mimoriadne opatrná

NEPRAVDA!!!

vid tie zeny, co si stale opakovane zle vyberaju, tento clanok je hodny do roku 1800 mozno, ale nie 2013.. (a ani 2000).

proste totalne mimo realitu, mozno 5% zien sa raidi tymto zdravym rozumom, zvysok asi poriadne tazko..

marian89

áno láska príde, keď je príťažlivosť na obidvoch stranách a tá vzniká..., to už nejdem opisovať, našiel som jeden dobrý článok o príťažlivosti: socialnadynamika.blog.sme.sk
každý nech si na to urobí osobný názor, podľa mňa je to z 95% pravdivé

takajedna

laska pride vtedy ked to budes najmenej cakat :) jednoducho to neries nehladaj si priatela na silu...pekne sa nalic, uprav si vlasy, pekne sa oblec a namiesto vysedavania a vyhladavania si priatela cez soc. siete vybehni do ulic napr. s kamoskami na kavu,niekam sa zabavit- proste chod medzi ludi lebo tym, ze budes len cakat a silou mocou hladat nic neziskas...laska si ta najde sama skor ci neskor a mozno prave niekde vonku...a to hovorim s vlastnej skusenosti :) takze klud, neponahlaj sa a neries :) hlavne si nenechaj nic nahovorit, ze si neschopna, skareda a pod.... jedneho dna pride clovek, kt. ta bude mat rad taku aka si ...a skarede zeny nie su, su len take co sa o seba nestaraju...

marian89

Prezývka 55, nechcem sa tu s nikým hádať a preto si charakterizujme slovo šikovný, poďla mňa je človek šikovný, vtedy keď má záujem niečo vykonať a následne sa mu to podarí. Slovo šikovný som zle použil v odpovedi predtým, ok beriem to späť. Ak máš nejakú skúsenosť môžeš to napísať sem, kedy ľudia zvaľujú svoju nešikovnosť na výzor, sám s tým skúsenosti nemám a rád sa dozviem niečo nové, myslím si, že aj do tejto diskusie to bude pasovať.

Prezývka55

Blbost, sikovny a zvdelany sa uplatni vzdy.
Len problem je ze ludia zvaluju svolu nesikovnost na inu vec napriklad to preto lebo som skaredy sa mi nedari a podobne. Pri tom to je blbost.
Ked je niekto sikovny tak moze byt skaredy ako sopel na chodniku a veci sa mu proste daria.

marian89

Misela, všetky rady, kt. Ti tu ľudia dávajú sú dobré, ak Ťa to stále trápi skús sa porozprávať s niekým komu dôveruješ, opýtaj sa ho niečo štýlom, ako vyzerám pred ľuďmi, robím niečo zle? Mám na sebe niečo zmeniť? Buď, ale pripravená aj na kritiku. Výzor je veľmi dôležitý, dokonca menej gramotní ľudia ( tým nechcem nikoho uraziť ), kt. sú pekní to majú ľahšie, či už pri výbere práce, alebo nadväzovaní nových kontaktov ako ľudia, kt. sú šikovný, vzdelaný, ale nemajú to šťastie vyzerať až tak dobre. Študuješ na vysokej škole, určite si ambiciózna, to je veľké plus, že sa snažíš zo sebou niečo robiť po tejto stránke.
Verím, že priateľa si nájdeš a dokonca aj takého kt. sa Ti bude páčiť nie len fyzicky, ale aj psychicky.

slnovrat

Nehladaj si frajera cez pokec, to je blbosť. A 3000 eur , čo si spadla z visne? Ked chceš mať pokoj od rodiny, zbaľ prvého čo ťa chce a ukáž im ho, alebo upros niekoho kto vyzerá prijatelne nech sa zahrá na frajera. Asi si z dediny a už by ťa radi vydali, co ? Chlapi sú poväčšine hovada, nájsť slušného dobrého je luxus a ešte aby ťa chcel ....čo dokazes ponúknuť ? Vieš aspoň variť? Tým by si u väčšiny ziskala kopec bodov. Si ochotná ho obskakovat a v posteli spraviť čo sa mu páči? Tak máš šancu. Ak je tvoja jediná životná meta zbaliť kohokoľvek....