Vzťah v 15-tich rokov...

Príspevok v téme: Vzťah v 15-tich rokov...
medulienkaaa

ahojte..mam 15 rokov, som dievča...spoznala som fujn chlapca, padla aj pusa, a mam ho velmi rada...v kuse na nho myslim a mam pocit že ho asi aj lubim:)..on ma 17 a je velmi to velmi dobry chlapec, slušny a aj kamarati mi to potvrdili...dal mi otazku či by som to s nim neskusila a ja sa neviem rozhodnuť či to nie je priskoro na moj vek..čo si o tom myslite vy?? :) pozval ma vonku aby sme sa stretli a pohovorili si o tom :)

nika456456

ja som s mojim priateľom od mojich 15 on je o rok starší a sme spolu 5 rokov. skús :) so sexom sme si počkali 2 roky.

MultiLevel

Vies, ja len tolko...ze presne tohto sa mozno tvoja mama bala ta pustat kamsi...Napisala si v predoslej teme, ze nakoniec ti tu discoteku dovolila a co sa stalo? Uz by si chcela mat vztah.
Na vztahu ako takom nevidim nic zle...Pokial ta on samozrejme (kedze je starsi) nebude tahat do veci, na ktore mas po emocionalnej stranke este veeeeela casu...
Aj ja som mala "vztah" priblizne v tom veku. Teda...v 14, len jemu som nakecala, ze mam 15 :D Ci sa to da nazvat vztahom, neviem. On mal 19 a uz po prvom mesiaci chcel sex...Samozrejme, okamzite som to ukoncila, na sex s nim by som sa nedala prehovorit, ani keby mi to zaplatil....
Dnes s odstupom casu vidim, ze som konala spravne a ze bolo treba si odzit aj take veci. Ale tak isto som zistila, ze oproti tomu, co zazivam teraz, bol ten vztah uplne nic :)

medulienkaaa

MultiLevel: predstav si že som to ja :D :D ako ja som ho spoznala inde ale tam sme sa stretli no :D a aj to je dôvod :D

Lulita

ja som svojho byvaleho spoznala v 15 rokoch, vydrzalo nam to skoro 6 rokov, takze nikdy nevies, skor nevyjde, ako vyjde, ale mozes mat pekne zazitky, mne ten vztah dal velmi vela, nelutujem

MultiLevel

ty nie si nahodou to dievca, co pisalo, ze chce v 15 chodit na discoteky a mama ju tam nechce pustat? :D Este napis, ze aj jeho si stretla na tej discoteke... :D

WildWind

njjuh: to ci kondom praskne alebo nie nezavisi od toho kolko maju dotycni rokov :D otehotniet moze aj 30 rocna :DDD chod sa zahrabat s takou radou..

k teme...skusit to s nim mozes, preco nie, ale naozaj si davaj pri nom pozor, 15 a 17 sa nezda byt velky rozdiel, ale predsa chlapci maju trosku ine zmyslanie, tak bacha na to, vy sa len pomaly spoznavajte, zisti aky je, ci mu mozes doverovat a mozno z toho vznikne pekny prvy vztah a ked nie, budes aspon mat uz nejaku skusenost :)

Noemi44

choj do toho :D však nemáš čo stratiť..v tejto dobe už 13 ročne baby mali sex. A 15 rokov je ten správy čas aby si s niekym chodila

medulienkaaa

njjuh: nie som taka, na take veci...maximálne pusa, a keby chcel niečo viac, tak ma musí pochopiť...určite na také veci ani nepomyslím!

njjuh

v tvojom veku v ziadnom pripade , hned by si ostala tehotna , este by ho len do teba vopchal a uz by vytiekol aj kondomy praskaju , len sa ty dievca pekne len venuj skole ani mu ho do ruky nechytaj takemu 17 rocnemu hned bybuchne a aj z toho mozes otehotniet ked sa nahodou preties tam dole ...len ty daj dievca pokoj a namiesto vtaka radsej knihu do ruky