psychické problémy,vysoký tlak,nevoľnosť,stres

Príspevok v téme: psychické problémy,vysoký tlak,nevoľnosť,stres
janinaa

dobrý deň, žiadam vás o pomoc.. mám 18 rokov,chodím na strednú školu. som celkom oblubena,mam vela super kamaratov na ktorych sa možem hoci kedy spolahnut. problem mam vsak sama so sebou..mavam stres zo skusok v skole, ked idem s nejakym chalanom von, ked sa dozviem nejaku zlu spravu, ked zbadam nejakeho cloveka ktoreho nechcem vidiet, a tak, proste vždy mi začne byť srdce, príde mi nevoľno a neviem sa ukludniť..som v strese non stop, až na noc kedy spím,ale keď sa zobudim a pomyslím napríklad na písomku ktorá ma čaká tak v tom momente mi začne byť strašne rýchlo srdce a neviem sa ukludniť..bývam stále bledá, odpadávala som práve z takýchto situácii a zistili mi tetániu. nedá sa to liečiť,len zmierniť následky,,beriem magnézium tri krát denne, a mám lieky na ukludnenie..občas mám pocit že patrím na psychiatriu..mala by som zájsť ku psychológovi? nechcem sa cpať tými liekmi na ukludnenie len preto že mám stres ísť s nejakým chalanom von a preto lebo sa bojíjm že napíšem zle písomku..ďakuejm za všetky rady

xyxyxy

Mam to iste...je to ako prekliatie...neda sa stym nic robit,vela dievcat sa namna pozera,usmieva no ja som vzdy ,,ako v krci,, a preto nikdy nic nemam...

postupne sa to zhorsilo...

neskor zacali z toho depresie atd...