Krvacanie pocas brania HAK

Príspevok v téme: Krvacanie pocas brania HAK
janca5

Dobry den, potrebujem nutne poradit.
Zacala som po prvy krat uzivat HAK, tak ako sa ma v prvy den menstracie... Vsetko bolo v poriadku, sice som mala cely cas jemne spinenie ale ako ma lekar upozornil ze to ke v poriadku v prvy mesiac a ze si telo zvyka... problem nastal az vcera ked som uzila 20 tabletku a vecer som mala s priatelom pohlavny styk. Po styku som citila tlaky alebo jemnu bolest v podbrusku a trvalo to celu noc, rano uz bolo vsetko Ok az na to ze moje spinenie sa zmenilo na krvacanie, teda ak sa to tak da nazvat, krv akoby s nejakou tekutinou... je to normalne? ved menstruaciu by som mala mat az pocas 7dnovej pauzi nie? a ja mam ppcit ze mi zacina uz v 20 den uzivania... prosim o radu, mohla sa stat nieco pri styku? alebo to je tym ze telo si stale zvyka? dakujem...

lilyiankaa

chránená si stále, ak užívaš tabletky tak ako máš, tým myslím, že na ne nezabúdaš :) to krvácanie neviem s čím môže byť spojené, či je to už menzes alebo len špinenie pred menzesom ... skús využívať celé trojbalenie a ak tento problém bude pokračovať navštív svojho lekára a spýtaj sa ho na to