Ako si urobit takyto uces?

lilyiankaa

nemusia byt zlé, ale je tam len 6ks veľkých nátačiek ..ja mám s priemerom 40mm,a nechápem akým princípom fungujú tie elektrické, čo si sem hodila ty
www.cmiral.cz ja mám presne tieto ...ale nedávaj za ne veľa peňazí ..tuto je za tých 6ks veľká suma, ja som 24ks kúpila za pár korún v nejakej drogérke ... v kaderníckych potrebách majú min. raz také ceny

orchidejka

dakujem velmi pekne lilyiankaa, inak to cislo 044 to je nejaky velkostny rozmer ze maju 44mm alebo? nevies nahodou?

ozaj a co hovoris na tieto? sk.remington-europe.com

lilyiankaa

ja si takýto účes robím tak,že si umyté, ale úplne vysušené vlasy natočím na veľké nátačky na suchý zips ... celkovo ti urobia pekný objem, či aj pri korienkoch a pri končekoch sú presne ako na tom obrázku ....

orchidejka

ved prave ze mne to tiez kadernicka robila tusim kulmofenom a ani ja netusim ako, lebo ked som si to ja skusala robit tak sa mi do neho neskutocne zamotali vlasy a vela som ich vytrhala :)

ninajenina

orchidejka mne to kulmokefou neslo lebo mam velmi netvarovatelne vlasy ale asi zalezi od toho kadernicka mi to raz robila obycajnou zehlickou ale ako na to som dodnes neprisla :)