Triaska pri vysadzani Neurolu

Joeyy

Bol som narkoman bral som heroin tramal piko a kadejake hovadiny ..ale nikdy som nemal.s nicoho vacsi a horsi abstak ako s neurolu..to je psycho,...ked nemusite nikdy nezacnite uzivat lebo sa uz len velmi tazko vymotat s toho.

bisťo

HURN . Neurol som bral po operácii chbtice a to na spanie. Po mesiacoch som zažil problémy,čo už nikdy v živote nechcem. Dostal som depresie ,triašku na srdce,zo všetkého som bol nervozny. Nikto vám sa nebude denne venovať , aby ste sa zbavili závislosti na neurole,. Vzchopil som sa ,buď alebo, troška mi možno pomohli tabletky od psychyatra,ale najviac mi pomohla fyzická práca a sústrdenie sa na ňu a debata pri práci s kolektívom. Po mesiaci som pocítil úľavu a po daľšom mesiaci už som takmer nepocítil stav neurolu.

xxxxyyyy

Nancy, ja ich uzivam na uzkosti, depresie, Bordeline poruchu- uzkostne a depresivne stavy+ problem s jedlom. Do toho pokus o samovrazdu... a samovraz. myslienky, ale tie si uz nechavam pre seba.

*Nancy*

To ja neviem a mas problemy s vahou?
Ja len preto, ze toto co popisujete vyzera na neurozu asi aj tie lieky su na neurozu, ktore tu spominate, ze?
A pride mi lepsie uzivat MagneB6 ako tie lieky. Predsa nim si aspon date do tela vitamin a mineral a zaroven by pomohol zmiernit stavy, ktore mate.

xxxxyyyy

Nancy, nezvysuje MagneB6 chut do jedla? Ja viem, ze by bol vhodny aj Bkomplex, ale casto som pocula, ze zvysuju chut do jedla a to ja nepotrebujem.

xxxxyyyy

U mna fakt tie uzkosti zacnu uz z nicoho nic.. snad nam niekto napise, ci by bolo pri nasom probleme vhodne to EKG, alebo by to bol nezmysel a nic by sa nezistilo.

Veronicka472

Tak ako si napisala aj mne sa zda ze toto uz nieje len o psychike...uzkosti a ataky su take silne ze niekedy mam pocit ze uz to ani neprezijem...a neprichadzaju raz za cas...ale na dennom poriadku ich mam...