STK svetla

Príspevok v téme: STK svetla
Ontário

ČAUTE.
V novembri ma čaká moja prva stk s mojím autom (fiesta 03, 1.4 16V 59kw )
Myslím, že auto mám v poriadku, len jedna vec ma trápi. Ide o to, že mi nefungujú motorčeky vo svetlách. Čiže môžem kolieskom 01234 točiť koľko chcem, svetla sa nedajú regulovať. Je mi jasné, že mi na stk skontroluju regloskopom či dobre svietim, ale kontrolujú aj to, či sa mi dajú kolieskom nastaviť aj iné polohy svietenia?

A BUDEM RÁD, AK SA VYJADRIA TÍ, ČO NA STK CHODIA A MAJÚ SKÚSENOSŤ S TÝM, ČI IM TO KONTROLOVALI. ĎAKUJEM

lilyiankaa

ja ti poviem tak, so svojím autom som bola raz na stk a už sama nepôjdem ..tie sprosté reči pracovníkov, no mala som dosť a ešte som im musela prihodiť pár desiatok eur, lebo vraj hento sa im nezdá a to sa im nezdá .. a ako žena, čo ja viem, možno ma aj oklamali, aby si viacej zarobili .. riešim to tak, že s autom chodí či už priateľ alebo brat ..ja na to nemám nervy .... ale keď som vtedy bola ja, kontrolovali mi brzdy a emisie, možno aj svetlá, ale to si už vôbec nepamätám

ni-ka

vacsinou je treba si "priplatit", inak je mozne ze si najdu nejaku nepodstatnu prkotinu a neprejdes...
este som sa nestretla so serioznym pristupom na stk...ak im nieco nepodstrcis,aj na novom aute si nieco najdu:(