3x na interupcii

Príspevok v téme: 3x na interupcii
miskahriska

Ahoj ma niektora z Vas skusenosti s interupciami a z dalsim tehotenstvom?mam 6r.dcerku a uz tri x som podstupila dobrovolne interupciu teras tuzim po dietatku ale bojim sa ze sa to nepodari a to bude potom trest za to ze som zabila tri deti tak ma to trapi...predstavujem si ake by som mala teras brusko alebo ze to prve by malo teras pat r....co ak uz nebudem moct mat priatel tak tuzi po babatku somnou sme spolu pat rokou a vsetky potraty mam s nim dcerku mam s prveho vztahu on ju miluje vychovava robi vsetko co otcovia tak ma prosil teras v juli plakal aby som to nerobila,sa cudujem ze je este somnou

miskahriska

ano radila s psychiatrom povedal ze v tehotenstve vziadnom pripade tieto lieky a ani ziadne a ani ja by som nechcela uzivat ziadne lieky v teh...uz by som nesla 4-ty krat urcite nie len ci sa mi podary otehotniet,lebo aj teras naposledy co som bola tak som slabo krvacala a gynekologicka mi povedala ze je to vlastne nasledok tych predchadzajucich interupcii ze je ten krcok uz oslabeny mozno sa mi podari otehotniet ale ci to vynosim ci nepotratim samovolne aj toho sa bojim...moja dcerka si tak zela sestricku vidno na nej ze jej to chyba vzdy vravi,ze vsetci jej spoluziaci maju len ona nie.... :-(

?????

A ako si natom teraz? Ak by sa ti podarilo otehotniet bola by si schopna si to dieta nechat? Nepodstupila by si UPT stvrtykrat? Tehotenstvom sa menia hormony a tym aj nalady a psych. stavy.
Neradila si sa so svojim psychiatrom alebo gynekologom o moznosti uzivania inych liekov na tie stavy aj pocas tehotenstva?

miskahriska

Prvy krat sa mi to zdalo priskoro boli sme spolu len par mesiacou druhy krat som chcela babatko tak sme si spravili...potom som sa zlakla tak som sla na upt a teras naposledy neviem ako sa to podarilo najprv bolo ze si to nahame potom som cuvla zlakla som sa bojim sa ze nebudem lubit dalsie dieta ake to bude mam strach ja som zufala mam aj psych problemi...uzivam lieky na panycku poruchu aj pocas tehotenstva ked som nevedela ze som tas som uzivala tieto lieky doktor mi povedal ze vam nikto nezaruci ze sa vam narodi zdrave dieta a bes tych liekou 9mes...neviem ako by som to zvladla mavam take stavi ked ich neuzivam ze sa to rovna smrti vystupi mi tlak zacnu mi usta trpnut je mi na odpadnutie....

?????

Nechecm ta tu sudit a odsudzovat, ale rozne formy antikoncepcie ti nic nehovoria? Ved tolko krat ist na UPT nieje dobre ani pre tvoje telo a nehovorim o dusi.
Preco az trikrat???