Depresie?

Príspevok v téme: Depresie?
elpedro

zdravim vsetkych , prosím o radu od všetko o začalo v roku 2010 začal som byt unaveny a mal som žaludočné problemy najskor som nato kaslal ale sa to zhorsilo na zimu 2011 som podstupil všetky gastro vysetrenia ale nič mi nezistili bolo mi lepsie ale stale som bol unaveny o rok na zimu 2012 sa mi to všetko zhoršilo bolo mi tak zle že som týžden skoro nič nezjedol bol som v nemocnicy robili mi všetky vyšetrania a zistili že mám boleriozu nasadili mi antiobiotika na tri tyzdne bolo mi trocha lepšie ínfektologička to uzavrela ako preliečena bolerioza ale unava stale pretrvava plus sa pridali zmeny osobnosti , navstivil som neurologa a tam mi zistili neurogenu tetaniu obcas mi pride aj zle stavy na odpadnutie mavam aj zášklby končatín, teraz sa cítim ako keby sa mi to vracalo neurologička ma poslala k psychiatrovi ževraj nemam neurologicky problem ten mi dal antideprisiva beriem každy den aj magnezium plus alpha d3 ale necitim žiadnu zmenu stale sa cítim unaveny mávam zmeny osobnosti , nemože to byt skleroza ? mam 19 rokov prosím o radu dakuejem

elpedro

kliešta som mal len dávnejšie , dostal som serlift prvé 4 dni som bral polku tabletky teraz už celu beriem ich tak dokopy 10 dni čo mi to predpisal , dakujem velmi za podporu aj ty sa drz :)

dddenis

A tu boleriozu si mal z coho ? Hej mas normalne priznaky Tetanie alebo aj tzv Panickej Poruchy tu mam zas ja .. To ze ti dala antidepresiva je dobre aku znacku ti predpisala ? ja som sa prve dva tyzdne na antidepresivach citil este horsie ako na zaciatku a vsetci mi len odporucali to vydrzat aj ked bude hocijak zle potom to preslo a nastupil ucinok a vydychnutie si :) Neboj sa nic zlepsi sa to :)) Prajem vela stastia nejsi v tom sam je nas viac " vela " a ked chces vklude napis email a mozme aj o tom pokecat neni problem.. Drz sa