Po zvracani oneskorene dychanie...

Príspevok v téme: Po zvracani oneskorene dychanie...
GiovanniX

Ahojte,mam problem,ze v poslednej dobe,vlastne uz roky,ked zvraciam,tak par sekund,cca 15 neviem sa nadychnut ani vydychnut,v com moze byt problem?doktorka nenasla nic,pluca ciste,aj hltan,moze to suvisiet so psychikou?
dalsia vec,uz cca 4 roky kaslem s väcsimi,mensimi prestavkami,co moze byt za tym?
mozno uz za tie roky si navyklo telo na daky krcny svalovy reflex,ktore zovrie hrdlo na daky cas a nepusti nic ani hore,ani dole,ale neviem naozaj,ze od coho to moze byt,mozna ste mali podobny problem uz aj vy a pomozete,dakujem za odpoved :)

Toska

Opakovane suchy,neskor aj prod.Candidu albicans,pľuc chlamýdie.Trvalo dlho dokedy som na to prišla čo mam.Teraz je to v kľude,ale keď porušim stravu,že jem sladke, tak ako teraz orechy s medom tak u mňa to nie je momentalne kašeľ ale som zahlienená.Za dva mesiace som schudla 7kila čo som to prehnala s dietou.Tak si myslim,že tie orechy a med neubližia.Giovanni ja som asi 2mesiace pila každy večer struhany zazvor zapareny v pol.l vody s citronom,aby som zriedila krv,mala som aj cholesterol vysoky.No každy to mame ine,preto sa veľmi nefixuj na moje rady,už tu bolo spomenute čo nemyslim žeby si to už mal/astma bronchiale/skušaj to ešte na alergologii.Betaglukan Walmark a oregano biopurus.

Toska

V kratkosti,pomohlo mi prečitanie rad p.RNG za čo mu ďakujem,aby som sa zorientovala.Opakovane branie ATB a inych liekov som už odmietala.Nezaberali.Teraz si už len dávam pozor na stravovanie.Kup si oregan.olej a betaglukan,keď nepomože tak určite nepoškodi.Neber lieky.keď sa nevie z čoho to maš.

kabel

dlhotrvajuci suchy kasel ma najcastejsie tri priciny-astma bronchiale, gastroezofagealny reflux a uzivanie ACE inhibitorov

GiovanniX

Toska a tebe co pomohlo?,teraz som prave aj ochorel,predpisala mi Erdomed a Clacid,Erdomed som od dnes vysadil,lebo dusilo ma este viac,hlien nemam len suchy kasel a uz ma normalne chrbat zacal bolet,kde su pluca,cize neviem koli comu mi ich predpisala a Clacid uzivam a pomaha,denne tak 5 krat zakaslem odvtedy,uvidime ako dalej,ale ked pride kasel,tak silny dusivy,hadam pomoze ten Clacid

Toska

Zdra. probl.nie sú na smiech,mala som podobné až na to zvracanie.Hľadaj v pamati aby si to v skratke povedal chápavemu Mudr.