Nešťastne zamilovaná

Príspevok v téme: Nešťastne zamilovaná
milovanka

Som strašne zaľúbená do jedného chalana , ktorý ma evidentne nechce ale mňa to neodradila veľmi ho ľúbim :( Už ani neviem čo mám robiť, milujem ho ale on o mňa ani nezakopne... Viem že si asi poviete že je to len ,,puberťácký výplod" lebo mám 14, ale naozaj ho úprimne ľúbim . Čo si myslíte , dá sa nejako odmilovať ? Bojovať už nemám chuť, lebo aj keď ho milujem, strápňovať sa už viac nemienim...

milovanka

Ďakujem

Multilevel - viem možno je to silné slovo.. ale jednoducho som nikdy nič také nezažila.. nikdy som nemala také pocity , už som zamilovaná bola...

MultiLevel

teraz je to pre teba asi zlozite pochopit, ale ako mozes vediet co je to laska? Co znamena "milujem ta"?
V tvojom veku som bola tiez zamilovana do omnoho starsieho muza...samozrejme, nikdy som mu o tom nepovedala :-) No dnes viem, ze to co som citila k nemu je nic oproti tomu, co citim k sucasnemu partnerovi :-) Musis dozriet, dospiet, co to preskakat, aby si to pochopila :-) uzivaj si mladost a neponahlaj sa, nie je kam :-)

WildWind

Ked ta nechce, nic s tym neurobis. A ak sa to raz zmeni, pride za tebou aj sam. A dobre ako si povedala, hoci ho mas rada, nevnucuj sa mu, lebo to bude mat len opacny efekt. Ja som tuto chybu urobila uz vela krat a preto som prisla aj posledne kusky hrdosti a kvoli nicomu. Chlapov sa neoplati uhanat. Treba len zabudnut a pockat si na niekoho lepsieho..