Da sa otehotnieť prstami?

biolog

Laurora, gratulujem k tvojej vynimocnosti a mudrosti, ja som osobne pozoroval zivot spermii pod mikroskopom aj po pol hodine, co boli mimo tela. Vies, ejakulat tvoria spermie a vyzivne prostredie na ich prezitie, cize ak ich chalan nejakym chemickym, ci biologickym sposobom neseparoval z ejakulatu, tak mu mohli pokojne prezit aj na ruke spolu s ostatkom. Cize ak si neumyl ruky a isiel takymi kontaminovanymi dnu, tak ich mohol pokojne preniest...

laurora

Ale odporucam si taketo veci prestudovat do buducna, aby ste sa s priatelom nemuseli takto bat :) A nie je zaco, rada som pomohla :-)

vetroplach18

Ďakujem za radu mala som z toho obavy lebo som počula že dá sa to ak na prstoch ostanú spermie. Ale ďakujem veľmi ste nám pomohli lebo mali sme s priateľom obavy. Ďakujem zbavili ste ma stresu.

laurora

Ty mas kolko rokov, ze nevies zakladne veci o sexe a moznom tehotenstve? Ja ta tu zas nechcem sudit a nadavat ti, ale neskutocne ma irituje zmyslanie dievcat, ktore sa vrhaju do sexualneho zivota a nemaju o tom ani paru.
Nejako mi unika pointa tvojej otazky. Preco by si mala byt tehotna? Pretoze ta po 20 minutach priatel zase prstoval? Spermie maju zivotnost mimo zenskych pohlavnych organov len niekolko sekund, neexistuje moznost, ze po 20 minutach spermie zakerne oziju a spolu s prstovanim sa zakerne prikradnu k vajicku a oplodnia ho. LEN V ZENSKOM TELE mozu mat zivotnost az 6 dni. Taketo zakladne informacie by si mala mat davno pred tym ako sa pustis do sexualneho zivota, ak ich nemas, v tom pripade si velmi nevyspela bez ohladu na tvoj vek...