Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

podobny

viem to preto lebo to tak vacsinou byva a vynimiek je len zopar. a ono vo vztahu muza a zeny to je tak, ze zena hlada u muza nejake tie istoty, zabezpecenie. muz u zeny nie. no a preto skor bude fungovat vztah ona 23 on 41 ako naopak. lebo starsi chlap skor ponukne tie istoty, zabezpecenie ako mladsi. je to bohuzial tak.

podobny

phoe ale ved ju nepoznas, tak nevies o co jej ide. mozno ho naozaj len natahuje. na druhej strane, fakt ju skus pozvat a uvidis. aspon v tom budes mat jasno. ale moc nedufaj, ze z toho bude viac ako kamaratstvo. :)

Tibikee

A to ty ako vies ze je vyspelejsia ako ja? Lebo ma 23 a nie 17? a 23 je samozrejme viac ako 17 logicke :D ano ona je duchom mlada je velmi vtipna ked si piseme cisto moja krva skupina :) o sexe sme si este nepisali. A neviem nic o jej tuzbach a rad by som vedel.

phoe

Tibike, ale opačne je to úplne inak, fakt. Mladá 23 ka ma kopec času ešte , päť rokov, osem, na usadenie sa ale 30 ročná si ťažko založí rodinu s 18 ročným. Pokiaľ vám ide len o sex, je to vaša vec, ale čo sa týka vzťahu, máloktorá by mala záujem o tak mladého chalana. Ale vravim ti, veď ju pozvi a uvidíš ako to dopadne. Určite sa ani neurazi ani ti nevynada, prinajhoršom odmietne ale určite ťa nevysmeje.

podobny

no to vies, stary ma druhu pubertu a nevie co so sebou. a mlada? no neviem, prachy, alebo potrebuje ocina? kazdopadne v 23 rokoch je urcite vyspelejsia ako v 17. o tom nepochybuj.