Neznášam rodnú vlasť

phoe

Treska je slovenske jedlo? Halušky tiež nemusí každý, to neznamená že si nanič Slovenka...mame krásne hory, aj ked patria Ja a Ty :))

skleptik

to bude asi tou mentalitou+všelijaké úchylky...vôbec sa nečudujem..., čo tam po pamiatkach a prírode, ale niekedy to tu je riadne sedlákovo, ktoré sa na tú ameriku hrá a nemieni si to priznať...

emalea

luciano...aj to vieš konkretizovať, že prečo sa v USA žije horšie? asi to bude v duchu: že život v USA je celkom fajn, pokiaľ si zdravý, mladá, krásny a bohatý!!! cekom ma to zaujíma...

Cindy35

tak sa odstahuj niekam do Indie, Etiopie alebo za severny pol a este Ti mozno za Slovenskom bude luto :-) a mozno aj za treskou s bryndzou :-)

LILIII

Ked som zila u mamtky, neznasala som tu krajinu ,ked som prisla za ocinom ,nemusim aj tuto krajinu ,proste obcas mi je na hovno, ajkeby som bola v raji, skor by som ocenila ,keby ma niekto dokazal odizolovat od desivo zranujucej reality ,aspon na par hodin :((((

Anonym007842

Cindy35- bryndzu, tresku, halušky nič z toho nejem, vôbec mi to nechutí, proste nejem všetky slovenské jedlá lebo mi nechutia :-).

luciano

Tiež som sa istý čas hanbil za to, že som Slovák. Istý čas som žil v USA a tam som spoznal, čo je to život. Na Slovensko som sa veľmi rád vrátil a hovorím, že na Slovensku sa žije omnoho lepšie ako v USA. Teraz mám Slovensko rád. Je to krásna krajina. Jej príroda a pamiatky sú unikátne. Je to klenot Európy.