Strata nálady

Príspevok v téme: Strata nálady
AnonymP

MOžno to tu odznieva často, ale moja nálada sa opäť vyparila. Snažím sa zlepšovať si ju, ale bezvýsledne. Všetko mi prekáža, na nič sa neviem sústrediť. V škole máme teraz samé testy(tie ešte zvládam), no jediný problém mám v matike. Neviem ju, náš učiteľ to učivo nevie nejako dobre podať. Učím sa to aj doma, no nejde to. Pozerala som si tie učivá aj na nete, stále nič. Dokonca sa sama seba pýtam. Prečo som šla na gymnázium? ... to je jeden problém. Ďalší je, že znovu som dostala pažravku a akoby mô žalúdok nebol nikdy plný. Iba jem, jem a jem. Som z toho frustrovaná. Doteraz som fajne cvičila a všetko možné.. Ale nejako nemám silu sa odhodlaľ znovu. Zase to prišlo a ja si vravím, že všetko začnem odznova po týchto sviatkoch. Kedže ani len sebakontrolu nemám a viem, že pojem na Vianoce koláčov ako nikdy. Bojím sa. Strácam seba. A ešte aj pripomeniem, že som začínala istý vzťah, no PUF a ten chlapec ma jednoducho nerieši. Vravím si stále, že keď nemá záujem, nebudem to riešiť ani ja. MOžno aj to ma vo vnútri zožiera. Čo mám robiť? Ako sa k dobrej nálade znovu motivovať? POmôžte mi.

peciatka5

no mne pomohlo kupit si nejaku motivacnu literaturu,kde uvadzali rozne pripady,kde sa ludia museli vyrovnavat s tazkym osudom, problemami a ako ich zvladli. ani som to nedocitala cele a povedala som si, ako mozem byt rada, ze ja mam v porovnani s tymi ludmi banalne problemy..obcas clovek uz nevladze dalej, stale sa mu nedari.no prave to negativne myslenie a to,ze sa clovek sam lutuje, ho privadza do nestastia.ak chlapec zrazu stratil zaujem? no nech ide kade lahsie. evidetne ste ani spolu nemali byt.nelutuj to. zajtra vstan s tym, ze prezijes dobry den.pusti si veselu hudbu hned zrana, v skole sa rehotaj so spoluziakmi, po skole chod do posilky, kde sa ti vyplavia hormony stastia bude ti este lepsie. a ked takto budes par tyzdnov fungovat, tak uvidis, ze si ta aj chalani zacnu vsimat. Zarucene!!