Bolesť brucha

Príspevok v téme: Bolesť brucha
|AnonyM|

Mám miernu bolesť brucha pod hrudnou kosťou nič ine mi neieje. Bol som stým na gastro kde mi urobila vyšetrenie pohmatom, ultrazvukom a odobrala krv. Všetko bolo uplne v poriadku dala mi nejake tablety. Bolesť brucha neustupovala a tak som zavolal na gastro tam mi odporučila brať probiotiká. Pil som kysle mlieko a jedol probioticke jogurty. Brucho ma už nebolelo asi týždeň. No bolesť sa znova vrátila, neviete mi niečo poradiť PROSÍM... mám brať ešte probiotiká?

|AnonyM|

OK pojdem si hneď kupiť... a myslite že tie probiotika možu pomoct? momentalne od tych potravin s probiotickou kulturou mi je dobre tak uvidim kupim z lekarne nejake probiotikaa :) ... a vedeli by ste ešte poraďiť napr. že ake budu najlepšie? alebo to je jedno? :D

ebi777

lekárka nemyslela tým, že brať probiotiká znamená piť,jesť kyslé mlieko a probiotické jugurty,,,

v tých veciach máš len stopové množstvo probiotických kultúr

radšej si kúp probiotické tablety, ktoré majú milionkrát viacej prospešných baktérií ako jeden oničom jogurtík ;-)

|AnonyM|

aa zabudol som dodať že keď vypijem nejakú mineralku a odgrgne sa mi tak citim taku úľavu od bolesti brucha