Stratený v sebe samom...poznáte takéto prípady?

Príspevok v téme: Stratený v sebe samom...poznáte takéto prípady?
lugo1

Zdravím. Mám 19 rokov a mám tak trochu problém. Už asi od 15 rokov mam chuť sa zabiť. Vtedy som sa o to aj pokúsil ale nevyšlo to a keď som videl čo to spravilo s rodičmi tak...jednoducho im to nedokážem spraviť a tu je zakorenený v podstate celý môj problém. Rodičia ma majú radi a chcú aby som chodil do školy a mal sa potom dobre a ja v tomto smere flegmatik, ktorému je všetko hnusne apatický ukradnuté ich ako poslušný pes počúvam a pri tom vôbec nemám záujem budovať si podmienky pre lepšiu budúcnosť...lebo ja jednoducho žiadnu budúcnosť nechcem. Tak žijem 2 svety. Svet s rodičmi kde som slušný a dobrý a svet kamarátov, kde mam priestor na alkoholické a sexuálne zábavky, ktoré ma zbavujú všetkých tých myšlienok...len dovtedy kým zas neprídem domov a mám pocit, že sa hodím z okna. Je mi zle z tohto sveta, vždy mam hlboké myšlienky o vesmíre a o zmysle života, áno môžem pomáhať ľuďom a budem sa cítiť dobre, ale nespravím to lebo nemám ten pocit, že je to to čo chcem. Mám aj obdobia kedy zabudnem na samovraždy, väčšinou je to vtedy keď chodím s nejakou partou (ktorej členovia nemajú tušenie o tom čo mám v hlave) chlastať a vtedy prestávam vnímať všetko, lenže často do toho príde nejaká baba a ja mam potom zas plnú hlavu myšlienok o tom či láska existuje, že čo si o mne myslí, že čo ak si ona o mne myslí, že som len chudák čo ju chce zneužiť a pri tom ja by som chcel tak veľa pre ňu spraviť ale ten dnešný svet ma do*ebal tak, že mi to už príde blbé vôbec snažiť sa, všetko mi príde falošné... chcem byť dobrý tak som dobrý ale popálim sa a potom som zlý a potom mi príde ľúto, že som zlý...vždy si myslím, že aj keď svet je skazený a hnusný a ja s nim, aj napriek tomu by som mal byť dobrý aj keby som bol jediný....ale potom sa cítim tak sám a mimo až sa mi z toho točí hlava a búši srdce...VŽDY VŽDY rozmýšľam a pitvam všetko do hĺbky a neviem s tým prestať....zvláštne je že raz som apatik a je mi všetko jedno, ale inokedy ma zas všetko trápi a mam plno snov, hlavne cestovanie, po svete, ďalším mojím snom je odísť pracovať do Anglicka keďže po Anglicky viem dobre a čo sa stane tam tak to budem brať ako to čo sa stať malo. Smutno mi bude za ľuďmi z výšky, ktorí sú tak super ale pri tom ma tak deptá to, že nevedia čo mam v hlave a myslia si že som plytký...aj keď zábavný...nevedia ako hlboko sa zamýšľam a akú krásu vidím na dievčatách keď sa na ne zahľadím, nikdy to nikto nepochopí a vždy budem asi za plytkého. Viem, znie to úplne CHORO ale ja som chorý takže asi je to oukej. Ak viete o niekom takom ako som ja, môžte mi tu napísať ako ten človek dopadol, prípadne čo si o mne myslíte...ďakujem.

xaaax

hm, to ako keby som o sebe čítala...len ja často začnem hovoriť úplne od veci pred ľuďmi a potom vyzerám ako psycho :D ale ono to má hlavu a pätu...aspoň pre mňa :D

andm

Lugo1: ja len tolko, ze podla mna si "fasa" chalan (nezvyknem to slovo pouzivat ;) ), len to potrebujes este dotiahnut (a tym nemyslim to, co si pisal). Drzim palce, si na dobrej ceste snad sa Muzom.

lugo1

Ďakujem za reakcie. :) tou krásou som zas nemyslel nič výnimočné, ale chlapci vačšinou majú oči len pre kozy a zadok (nehovorim, že ja nie) ale rad sa ženám pozerám na tvár lebo mne to dáva takú energiu...z hnusného dňa mam krásny deň len preto, že si v autobuse všimnem krásnu tvár nemam na mysli kilá make-upu a nepotrebujem vedieť ani aké ma kozy alebo zadok...je to vlastne jedno ale vačšinou to chlapci takto nevidia no. Aspoň čo ja poznám...

A inak som zistil, že ja žijem v bludnom kruhu. Ja viem presne aký by som chcel byť, usmievavý, slušný, nepiť, nefajčiť, zaujímať sa o ostatné kultúry...pomáhať ľuďom v núdzi....takto by som chcel byť JA. Ale keď som raz skúsil kašľať na všetkých a nezaujímať sa o nikoho, srať na morálku a chlastať...a vtedy ma ľudia začali brať, aj ženy, mnoho žien, krásnych ale ľahkých, o ktorých som mohol len snívať kedysi. Proste moj problem je že sa správam tak ako nechcem lebo vďaka tomu mam to čo chcem. Spoločnosť, ktora si ma váži....aj keď je skazená a vôbec ma nepozná.

Inak takéto úvahy u mňa vždy spustí baba, s krásnou tvárou. Ani neviem načo to tu píšem...pekné sviatky všetkým. :-)

PsychoPrincess

Hah, pitvanie do hĺbky - to veľmi dobre poznám... ja tak analyzujem, že sa až preanalyzujem, nech sa to týka čohokoľvek... no a potom nech sa nečudujem, že ma len minimum ľudí stíha v takej miere, ako to očakávam... hmm ale som to ja a ľúbim sa taká, aká som, ou yeah

Kijuhg

Ani nevieš ako ma potešila tvoja veta: "nevedia ako hlboko sa zamýšľam a akú krásu vidím na dievčatách keď sa na ne zahľadím, nikdy to nikto nepochopí a vždy budem asi za plytkého. " keď toto napíšeš určite nie si plytký. si inteligentný a zjavne velmi fajn chalan :)

hups

Láska existuje a užívaj si ju pokiaľ môžeš a hlavne nad tým NEROZMÝŠĽAJ a len sa nechávaj unášať a nájdi tú pravú s ktorou budeš šťastný, sám sebou a nebudeš na nič myslieť :)

hups

No táto doba je ozaj hnusná hlavne pre našu generáciu ale nemôžme sa tak upínať na to aké zlo je vo svete a trápiť sa kvôli tomu a nežiť, treba využiť aspoň tie šance, ktoré sa nám ponúkajú, vytvoriť si svoj vlastný svet taký aký budeme chcieť a žiť ako sa dá

hups

Jak som to prečítala, ubehla mi slza, ale som len precitlivelá :P
maj na háku čo si o tebe ľudia myslia, ty sám najlepšie vieš aký si a buď taký aby si bol s tým spokojný, buď sám sebou
a nie si jediný čo takto rozmýšla, ja mám tiež plnú hlavu myšlienok a nikto ani len netuší čo sa mi deje v hlave a je mi to jedno
je to normálne, aj ja prechádzam teraz takým všelijakým obdobím, neviem čo bude a čo mám vlastne robiť ale asi by som mala robiť to čo ja chcem a po čom túžim a postupne ma to nasmeruje správnou cestou :)