Tocenie hlavy panika

kolotka

zas sa to vratilo,bola som sa pred 3 hodinami saunovat. Neviem ci to suvisi s tym. Cez sviatky bol celkom pokoj lebo som si zvykla spat v jednej polohe. Citim sa ako opita a pocitujem triasku lebo panikarim :/

RNG

Vertigo, tinitus a vestibularny syndrom su casto nasledky zapalov stredneho ucha. Na to pomaha brat serrapeptazu, NAC a oreganovy olej, pripadne aj pit a kvapkat si ho do nosa,roztok citricidalu profesional z BioChem research corp, ine su zialbohu malo ucinne.

kolotka

prajem vela zdravia a sil... mna mrzi ze mam 21 rokov a taketo problemy,ktore nemuseli byt...inak tocenie hlavy dako nepocitujem pocas dna,dat sa do tej polohy v ktorej som mala zavrate neskusam lebo uz to nechcem zazit...asi si zvyknem spat len na pravej strane aj ked v krci...dufam ze to pojde :) a na neurologiu po novom roku. boli ma inak aj dnu v lavom uchu ale len tak mierne, tak rozmyslam ci to nie je daco aj s tym

lienocka77

Ahoj mila kolotka.....neboj ja mam momentalne to iste a presne na to iste som sa liecila ako ty a velmi ta chapem co prezivas,ja som si svoje sily precenila ,pretazila som krcnu ,neurolog mi ju napravil chodim na infuzie ,idem na ct mozgu modlim sa aby vysledok bol dobry......chod k neurologovi masaze velmi pomozu.....ono ak cloveku nic nieje tak je frajer nemysli na dosledky.....

kolotka

to sa môže tak strašne točiť hlava z nejakého malinkého nervu? ach :D nepochopím... najhoršie je, že nespím riadne kvôli tomu, cez deň to dáko necítim, len mám pocit ako keby som bola kus opitá alebo čo

kolotka

haloo poraďte, na neurológiu musím čakať dlho a mám strach... stále sa mi to objavuje keď ležím na posteli bez vankúša na chrbte a otočím hlavu na ľavú stranu... keď otočím napravo,tak je to ok. bojím sa že mi niečo tlačí na mozog alebo čo :/ hrozné ako ma dokáže môj zdravotný stav vystresovať.