Plastika - MuDr. Gabriel Marsal

natti

Ahojte, takisto by som sa rada podelila o moju skusenost s Mudr. Marsalom. Pred casom som u neho podstupila kompletnu plastiku nosa - upravenie spicky a znesenie hrbolu. Na konzultacii na mna posobil neutralne, no po operacii prislo velke sklamanie. Absolutny nezaujem o starostlivost po operacii - ziadne prevezy, jedna kontrola, pocas ktorej ma videl na 5 minut, inak som komunikovala viac menej len so sestrickou. Pristup sestriciek na klinike bol takisto viac ako mizerny - ked som mala po anesteze problem s vyssim tlakom, sestricka nemala dokonca ani tlakomer! Okrem toho bolo potrebne na nu po zazvoneni aspon hodinu cakat,hoci mala na starosti dvoch pacientov. Po dvoch tyzdnoch mi zlozili dlahu (ktora bola mimochodom cely cas nedostatocne upevnena a ked som doktora kvoli tomu kontaktovala bolo mi povedane, ze si to mam sama prelepit!!!) Vysledok operacie - jedno velke sklamanie. Hrbol len minimalne zmenseny, spicka len nadvihnuta nic viac a k tomu vzniknutie nepekneho hrbolceku na jednej strane nosa. Momentalne som po reoperacii u ineho chirurga v Bratislave - neporovnatelny pristup a starostlivost! Tento lekar bol zhrozeny pracou Dr. Marsala... Preto tohto lekara urcite NEODPORUCAM

eiva

nespokojnaaa: a kde si bola v BA? :) ja som ešte stále nebola nikde, bojím sa odhodlať a stále neviem ktorého chirurga, hlavne nechcem takeho, ktorý by sa o mna v prípade komplikácií nepostaral lebo to nie je sranda potom
ja mám záujem celkovo o prerabku úplnú aj kostná aj chrupkova časť nosa a radikálne zmenšenie

nespokojnaaa

Dobrý deň,
Ja som podstúpila u Dr.Maršala operáciu nosa, a veľmi ľutujem vyhodené peniaze. Operáciu som podstúpila niečo vyše 2 rokov dozadu a neviem ani kde začať... Po konzultácii, z ktorej som mala zmiešané pocity som sa bohužiaľ rozhodla, že do toho pôjdem (hlavne na základe obrázkov z jeho stránky-pred a po , lebo sa mi zdali veľmi pekné). Na konzultácii som vysvetlila, že chcem upraviť špičku (zúžiť a zmenšiť ) a tiež odstrániť hrbol na nose , aby som mala v konečnom dôsledku taký veľmi mierny oblúčik na nose. Na to mi odpovedal, že špičku mi netreba robiť a že pekný nos je taký ktorý je rovný (ktorý ma rovný chrbát nosa) a že je lahšie urobiť menej ako zobrať viac a potom lutovať. V skratke povedané: doktor má svoju predstavu a na tú mi nos zoperoval. Po konzultácii som nemala pocit že ma vypočul avšak som si povedala že ako doktor bude vedieť lepšie čo vyzerá dobre a že má predsa v tom prax. Po operácii som sa spýtala čo mi vlastne urobil načo mi odpovedal že to je tajomstvo !!! pri ďalšej kontrole sa správal arogantne bez príčiny a dokonca sestrička sa zaňho ospravedlňovala.. Na nose mi nakoniec iba minimálne zbrúsil hrbol, ktorý mi tam stále predsa ostal. Veľmi veľmi ľutujem to rozhodnutie. Momentálne som po reoperácii u iného chirurga v Bratislave, ktorý mi bez debaty povedal, že vieme urobiť zúženie špičky, a upravíme hrbol. Som momentálne 2.mesiac po reoperácii a špička vypadá veľmi pekne a hrbol na nose mám tiež preč. Takže bohužial Dr. Maršála absolutne neodporúčam. Kamarátkina matka bola uňho na viečkach a tiež sa choval a odpovedal veľmi arogantne!!

Doori

Bola som u neho na operaciu hornych viecok. Nie som vobec spokojna s jeho pracou. Urobil mi velmi dlhy rez na vieckach. Dva stychy mi dal az pri vonkajsi okraj obocia smerom hore, ktore ma neskutocne "tahali" po preciteni z lokalnej anestezii a mala som pocit, akoby mi niekto zacvakol kozu na vieckach so stipcami.Bol to pre mna hrozny pocit pretrpiet toto dva tyzdne, kym mi vybrali stehy pri oboci. Pocas operacie som pocitila brnenie v pravej casti tvare a ramena. Takisto zositie koze na vieckach nie je hladke, ale na lavom oku citim akoby bola viac stiahnuta smerom ku korenu nosa.Po operacii a aj zahojeni ran som citila, ze mi viecka tlacia na ocne bulvy a oci sa mi nie rozsirili, ale zmensili, akoby "zatlacili" a v priebehu dvoch tyzdnov po operacii sa mi vytvorili velmi citlive vacky na spodnych ocnych vieckach, ktore som do operacie nemala. Velmi banujem, ze som sa odhodlala na takuto operaciu, pretoze ochabnute viecka sa daju krasne upravit pravidelnou tvarovou gymnastikou. Bohuzial, vtedy som to este nevedela. Moja chyba. NEODPORUCAM Dr.Marsala.

Lenka707

Ja som šla k Mudr.Maršalovi ohladom tukovych vačkov ...bola som milo prekvapena jeho pozitivnou energiou a humorom...to co tu podaktore pisete sa mi nezda...a ked aj niektora z Vas bola nespokojna s jeho pracou tak nechapem preco sa neobratila na Pana doktora... .riesite tu kde sa lahko ohovara a je to jednoduche ..pisat, je vždy najlahšie ...chapem aj to , že su dni ked nemame dobry den a pôsobime inak ako by sme chceli,ale priznajte sa ...Vzdy mate naj super den .... .?vzdy sa usmievate a beriete zivot gombičkou..? Odpoveď znie nie...chapem stranu nas oboch ci doktora alebo pacienta..som nestranny človek...Škoda je tá , že ani jedna z Vas nedala fotku aby sme my tie ostatne Vám mohli veriť.

dr marsal

Neplanovane som si precital kriticke slova na moju adresu . Na uvod sa ospravedlnujem vsetkym skutocnene nespokojnym.
Musim vsak smutne podotknut ze vacsina kritickych slov je vymyslena a neviem netusim kto a preco ich pise? :( Na druhej strane mna realne trapi kazda nespokojnost i ked je to jedina osoba zo sto . Robime skutocne vela s dobrymi vysledkami a spokojnostou . Preto ak o takej viete ozvyte sa mi budem rad a sparvim pre vas vsetko co sa da . Pozdravujem a prajem vsetko dobre dr. marsal

Viktoria1234

Aj ja som bola na operacii usi..do roka sa mi zacali vracat spat..som z toho sklamana..skoda vyhodenych penazi!!

Viktoria1234

Aj ja som bola na operacii usi..do roka sa mi zacali vracat spat..som z toho sklamana..skoda vyhodenych penazi!!

maska

bola som na konzultácii u p. Maršala a silno pochybujem , že si dám u neho urobiť horné očné viečka. Po hodine a pol meškania prišiel bez ospravedlnenia hoci na neho čakali pacienti. Pri konzultácii sa rýpal v nose a uprostred vety stíchol , postavil sa a išiel pozerať z okna. Bol nesústredený vlastne mi ani nič neobjasnil stále mi naťahoval horné viečka a asi po 2 minútach ma poslal za sestričkou dohodnúť podmienky operácie. Už som sa tam nevrátila a hľadám iného doktora. Nie som žiadna fajnovka ale od neho som utiekla s presvedčením , že tu ma už nikto neuvidí. Nemám z neho dobrý pocit.