Psychiater BA - Sebapoškodzovanie

Príspevok v téme: Psychiater BA - Sebapoškodzovanie
Chesterka

Zdravím ľudia. Viem, že sa to tu už asi 300-krát riešilo, ale chcem sa Vás spýtať na dobrý tip na nejakého psychiatra a psychológa v BA, najlepšie ak máte osobnú skúsenosť priamo s riešením problémov točiacich sa okolo sebapoškodzovania, depresií, suicidálnych myšlienok a pod. Niekto kto je fakt trpezlivý s ľudským prístupom, pretože mám dosť problém a taký blok hovoriť o tomto s úplne cudzím človekom a budem asi potrebovať hodne času na to hovoriť úplne úprimne o všetkom. Prosím žiadneho súkromného, nemám miliardy, tak niekoho cez poisťovňu. Ďakujem

Amelia273

ja by som chcela vediet, ci niekto taky dobry existuje v ke resp. pp, po. vdaka. trpezlivy clovek hlavne, ktory nezatrati dakujem.,

Chesterka

Čaute, obnovujem túto tému. Dôvod: Nikde som nakoniec nebola! Teraz by som potrebovala zohnať niekoho kto ordinuje aj vo večerných hodinách, resp. aspoň min. do 17:00 (najlepšie do 18:00)? Neviem, či je možné nájsť vôbec niekoho štátneho (nie súkromného) kto v takých večerných časoch ordinuje. Viete o niekom dobrom?

dennis

Chesterka - v tej istej poliklinike sídli aj psychiatrička, MUDr. Oľga Paulovičová, na portále lekar.sk má veľmi dobré referencie

Chesterka

Tak pani doktorka mi už aj odpísala, že k nej bude stačiť aj papier od špečialistu. Ešte ak by ste náhodou mali skúsenosti s dobrým psychiatrom, keďže najprv musím ísť tam.

Chesterka

@dennis Ďakujem za tip, pozerám, že doktorka má veľmi fajn hodnotenie na internete. Výmenný lístok si od obvodnej, ale z istých dôvodov vybaviť nemôžem. Myslíš, že by ale nemohla stačiť lekárska správa od inej špecializovanej doktorky, ktorá po mne žiada návštevu psychiatra? Ona hovorila, že keď s tou jej správou dakam pôjdem, tak by ma mali zobrať.

dennis

@Cindy353 - Prečo mi odpovedáš otázkou? Veď ja som sa ťa pýtal, aby si sa s nami podelila o tvoje skúsenosti a ak poznáš iného/lepšieho hypnoterapeuta, tak sa s nami podeliť o to.