Buduca svokra a snubencova sestra

Príspevok v téme: Buduca svokra a snubencova sestra
mischel267

Dobry den, prepacte, ale chcela by som sa poradit. som zasnubena, svoju polovicku nadovsetko milujem, tento rok budeme mat svadbu, no v poslednych tyzdnoch intenzivne uvazujem o tom, ci vobec je to spravne. Som pohadana s jeho sestrou a nejak sa nemusime. Ich mama strasne pri nich drzi, hlavne pri jeho sestre a podporuje ich surodenecky vztah a nadvysuje ho nad ten nas spolocny. V poslednej dobe mam pocit ze viac drzi pri mame a sestre ako pri mne a ked si vypije zacina byt ku mne na casy velmi naladovy. Ma to zmysel vobec sa brat? neskutocne ho milujem...dakujem za nazory

lilyiankaa

po svadbe sa to môže zmeniť, ale nie k lepšiemu, ale horšiemu ..ak si teraz pre neho neni na prvom mieste never tomu, že po svadbe budeš ..to sú podľa mňa z jeho strany len také báchorky .... keby som ja u môjho chlapa nebola na prvom mieste a keby si ma skôr zastal sestru alebo mamu miesto mňa, tak nemám čo riešiť ... (samozrejme ak by som mala pravdu v danej veci, resp som bola v práve)

noo

Jeho mama ma prehodene hodnoty.Je logicke,ze jej syn sibude chcet vytvorit svoju rodinu,ktora bude pre neho prvoradejsia,ale to neznamena,ze prestane mat rad svojich rodicov a surodencov.

noo

Nooo,ked si uz teraz neni u neho na prvom mieste,tak kedy budes.Svokra sa hra na generala a namiesto,aby sa snazila,aby ste si dobre vychadzali to tam len jatriiii.

mischel267

multilevel, ja ju akceptujem, a to je vsetko z mojej strany. co sa tyka konfliktu bola som nechtiac do neho vtiahnuta ale to je na dlhu debatu, skutocne. neide o konflikt, ale neviem ako mu ukazat ze by som ako buduca manzelka mala byt na prvom mieste v jeho zivote ja. a nielen slovami ale aj skutkami

MultiLevel

mischel.....neviem kvoli comu si sa s jeho sestrou pohadala, ale radsej to ukoncite a zacnite normalne komunikovat medzi sebou. Fakt si neviem predstavit ako si predstavujes vlastnu svadbu, ked si pohadana s jeho sestrou. To co budete na seba zazerat cez cely kostol? :D Alebo na svadobnej hostine si po polnoci vytrhate vlasy navzajom? :D Ved ste preboha dospele osoby...nemusite byt najlepsimi kamoskami, staci, ze budete k sebe mile a nebudu medzi vami vznikat hadky

mischel267

to ked si vypije. nepije casto ani raz za tyzden ani raz za mesiac, ale minule si dal a takto to dopadlo...ja sa tiez toho obavam, ze nikdy nebudem na prvom mieste...zastane si ma, ale nie predomnou...udajne vynada sestre aj udajne povie mame pravdu, ale ja som to osobne nevidela...

soffa

ak uz teraz stoji pri nich nie pri tebe vzdycky budes ta druha,popripade tretia.najprv mama,tak sestra a potom az ty!preco sa ta nezastane pred sestrou,?lebo rodina je pre neho viac ako ty.budes hrat druhe husle.bud sa s tym zmier alebo si zvol druhu volbu.lebo zapamataj si manzel si berie svoju manzelku za zenu,(preto je pre neho prvorada)nie mamu ani sestru!!!!