Kam chodite

Príspevok v téme: Kam chodite
dikobraz

Otazka pre zenske pohlavie..dnes som si bol zacvicit vo fitku napocital som tam 22chalanov a v zenskom oddeleni 1 starsia pani co poznam ma 62rokov behala na beziacom pase,trosku som sa tak zamyslel, sakra co robia doma mlade baby???,idem na plavaren sami chlap zopar zien vyssieho veku okolo 40rokov mlada baba ani jenda,chodievam na stadion sa korculovat vacsinou 13rocne dievcata alebo rodiny s detmi,baby od 20 do 30 asi tak dve,cez leto kolieskove korcule vacsinou zeny v starsom veku,tiez sa na tej trase behava..ked som chodieval pre byvalu ,chodievala na zumbu dost to frcalo ale 80percent sa tam natriasali zeny od 30 do 50rokov..raz zacas sa chodievam prejst zo psom do prirody vacsinou stretnem panicky,alebo bezcov v starsom veku..zijem v 35tisicovom a je to dost smutne ako mlade baby doma hniju pri socialnych sietiach poriadne uz nikto ani von nechodi kazda sa len stazuje..je to dost smutne ze kam to vsetko speje ..clovek ma dnes problem aj spoznat normalne dievca..nechcel som nikoho urazit len sa pytam zien ako to vnimaju..mne to pride ze strasne zeny zleniveli..