Páči sa mi jeho brat

Príspevok v téme: Páči sa mi jeho brat
teguelinka

mám dlho partnera(27),najprv som jeho mladšieho brata neznášala,že je neslušný,nevie sa chovať (má 22 rokov),ide sa ženiť.podobajú sa výzorovo veľmi,ako bratia,ale jeho mladší brat je aj povahovo úplne iný,extrovert atd,čo sa mne veľmi páči.Môj je utiahnutý,tichý introvert.A tiež výzorovo je mladší brat oveľa krajší.Maká v posilke,dbá o seba,svoje zdravie,krásne sa oblieka.Môj nedbá o nič,má zlú postavu,nedbá o oblečenie o nič.Jeho brat je taký priamy,úprimný,môj je dosť tajnostkársky,klamársky.všetko v sebe dusí,jeho brat všetko povie tak ako je.Viem,že aj ja sa jeho mladšiemu bratovi páčim,povedal vraj o mne dvakrát,že som inteligentná a krásna žena,ale ide sa ženiť!
nechcela by som ho ,to je jasné,milujem priateľa,ale páči sa mi viac jeho brat.asi je to choré priznanie,ale čo s tým?

phoe

Ludkovia, babenka je zrejme ta istá co Natusa42 a Napochybach :) ale zaujímavé ako sa ten vztah vyvíja. Najprv strašná láska a teraz píše ze tam vášeň nikdy nebola. Tri roky sem píše s roznymi problemami vo vztahu, aspon ze už neriesi tu anorexiu. Podla mňa im to vydrží, keď prezili to všetko :D aj tu facku, trauma asi už presla...

_meno

a prave preto, ze si ho nechces predstavit- ho odmietas, napriek tomu ze sa stale a stale dokola bude ponukat prilezitosti (pomocne ruky)

dvere poznas, prejst cez ne mozes len sama :-)

(Uz nvm ako ti mam vysvetlit, ze tie obavy v tebe a Vasa rozdielnost je skutocna.....to len Vasa laska je umelo zivena...myslim to v dobrom, sami sa zamkynate vo fyzickych telach :-)

nechaj veciam volny priebeh..nebur sa..pekny den :-)
a prekvapivo akoby nahodou sa tu vsetko s lahkostou zacne zlepsovat

teguelinka

ale najhoršie je an tom celom to,že my sa skutočne máme radi,takí akí sme :(ja si osobne bez neho neviem predstaviť život :(

_meno

mno ved iny ste ...
to neznamena ze ty si zla, alebo on - to vobec nie
musite pochopit ze kazdy clovek je unikatny.
ako pises, ste rozny a prave aj v tom milostnom zivote by ste sa lepsie citili pri inych partneroch.
tak ako je to cudne tebe, je aj jemu, ale tiez ta ma urcite rad, ako ty jeho ...

jedine co medzi Vam tvori umelo most, su spolocenske pravidla o tom ako by ideal mal vyzerat.

neprijimate svoj osud, odmietate lasku ktoru si obaja zasluzite

..akoby som to povedal ...ak by ste uz na zaciatku lepsie poznali samych seba, nemuseli ste teraz akoby 'lutovat' taku dlhu cestu, co mozno pre Vas bude emocne smutnejsie obdobie po ktorom pride vnutorny pokoj... a teraz si predstav ze v takomto manzelstve ste 40 rokov ... :-) je to dar, ze mate moznost uz tak mladi na to prist :-)

pekny vecer a vela stastia

teguelinka

a teda ako som na tom ,podľa vás ?:)ja si sama neviem moc so sebou rady.
Lebo mám teraz po vašich rečiach taký pocit,že vlastne nikdy som k nemu necítla nijakú vašen,ani nič,podobné,ako samozrejme boli dni,ked som cítila motyliky v brušku,v tých začiatkoch,ale rokmi to úplne prešlo,už to nemám,asi preto,že sme už ta strašne dlho:(
a asi to tak má byť

ale dokonca,niekedy ked naozaj nemám náladu a chuť a ked ešte on je ku mne moc rýchly a vášnivý,bez predohry,tak ma odpudzuje,a úplne nasilu to robím ,a hnusí sa mi to.neviem,či je to normálne.Niekedy ho len tka z povinnosti akoby pobozkám,ked napríklad sa bozkávame s prestávkami par hodin,tak potom ma to už nebaví a nudí akoby,a nemám na to chuť,on by ma však dokázal bozkávať stále.rada sa však k nemu pritulim,a objímem ho.Strašne rada som k nemu nežná,hladkám ho po tvári,a po brušku...rada mu bozkávam vlasy,oči..rada nežne šepkám mu.Ja nie som veľmi vášnivý človek,ked sa to tak vezme,a on je až príliš :( skoro vždy ide na "to " rýchlo,vášnivo,a ked je aj predohra,tak to robí len kvôli mne.On by sa nepotreboval vôbec mojkať,ani maznať,ale robí to kvôli mne,no ja práveže sa iba potrbeujem mojkať a maznať.mám v sebe nejaký chaos.Ako nevadí mi to až tak,lebo je zlatý ku mne,aj ked je vášnivý,ale zase na druhej strane,ked ma dlhšie nevidí,tak hned zo mna strháva šaty,len čo ma vidí,a nič iné nemá v mysli,len sex.A vášnivo,niekedy aj drsne.dokonca ma to niekedy aj dosť bolí,najmä ked sa drsne správa k prsiam.vtedy ma to bolí a hnusí sa mi to a vždy ho musím napomínať,nech je jemnejší,potom naveľa naveľa je jemnejší.Vníma ma normálne ,mi to také príde.ale na druhej strane je strašne naruzivy,prehnane...
a ja naopak

mojpohlad

To co opisujes rozhodne nie je fyzicka iskra / chemia.

Keby si ju citila, tak nemas vobec potrebu zakladat takuto temu a riesit pritazlivost ktoru vidis na inych muzoch...

teguelinka

_meno zloby?:O:O:O tomu som celkom nepochopila,ja som sa vôbec nenahnevala na nikoho tu:D a moje slová vôbec nenesú zlobu.prepáčte,ak niečo tak vyznelo.
ja som sa len snažila odhaliť,prečo mám v sebe také pocity,aké mám

_meno

ahoj teguelinka

ano, je to tak ako pises. som rad ze sa uz o sebe aj prostrednictvom chatovania dozvedavas.

este lepsie by bolo, keby si nemusela si stale s dakym si pisat, aby ti povedali ako to je, a ty im proceris ako to v skutonosti je (to je tvoja skutocna pravda, ktoru v sebe skryvas :)

nevnasala by si do nich tolko zloby, ze ti nechapu a ze nemaju pravdu .. :) snazime sa ti len pomoct, nie ta ovladat :)