Bez predohry rovno sex

Príspevok v téme: Bez predohry rovno sex
zufala2222

Mám problém s mojím priateľom a to v sexuálnej oblasti. Môj partner je tvrdý kresťan takže keď sa nám stane že sa pomilujene len tak tajná výčitky a hneď ide na spoveď. Ja mu toto už akceptujem aj keď sa vždy cítim ako zneužia krava ale ide o druhú vec. Bavili sme sa na tému manželstvo ja som sa samozrejmé tešila že budeme svoji pri sebe zaspavat budem mu variť búdeme si oporou ale zas akosi prislo na riešenie týchto sexuálnych vecí a partner mi povedal narovinu že sa má nebude tam dole dotýkať rukami vôbec ústami už tobôž nie lebo že je to hriech. Bola som z toho zarazena že mám ísť na to bez akejkoľvek predohry a ob má argumentoval že smola že mi musia stačiť pusy STrAŠNe moc vás prosím ľudia je hlásenie partnerky tam dole ruskov hriech a poraďte mi Nejaké argumenty

Maoam

*lebo toto nebude iba sexualna oblast, tam toho casom bude ovela ovela viac.....budes nestastna

cim skor to pochopis, tym lepsie pre teba

Maoam

no, bude to zniet sice pre niektorych kruto, ale ja byt tebou, tak ho opustim a najdem si normalneho chlapa a nie fanatika, sorry

Ivka 1

Zufala radím takýto vzťah ukončiť čím skôr, pretože je to egoista,ktorý svoju neschopnosť hádže na Teba. Ver mi, že týmto sa to iba začína.

zufala2222

Veď je to také no ja som mu aj povedala že nič nebude on ma zničil že nevedel že to beriem takto povrchne že k tomu potrebujem aj to a na toto už argument nemám

kabel

zufala, vyskusaj mu povedat, ze bez drazdenia sex nebude ani teraz, ani po sobasi, co ti na to povie, ci to budu len dalsie fanaticke reci, alebo z neho vypadne aj nieco konstruktivne