Priatel a jeho kamarati

Príspevok v téme: Priatel a jeho kamarati
Annieee

Ahojte, rada by som sa s vami podelila o moj problem. Priatel ma 28 rokov, a ma kamaratov (slobodnych) v jeho veku. Sme spolu rok a pol. Uz na zaciatku vztahu to bolo tak, ze sme vsade chodili s jeho kamaratmi. Von, na chaty. Sami sme spolu boli len obcas vecer unho. Nechodil casto prec, ale rad sa siel previezt na motorke a ja som ho podporovala. Toto leto sa vsetko zmenilo. Vikend co vikend na motorke, na zrazoch, na chalupach s kamaratmi. Ked neboli slobodni este na zaciatku nasho vztahu, nevolali ho az tak casto na podobne akcie. Lenze toto leto bol nonstop prec ked sa rozisli s frajerkami. Cele leto som mu vravela ze chcem ist s nim na vylet, navrhla som konkretne miesta, datumy...Stale len "dobre, uvidime teda". Nic sa neudialo, boli sme spolu za cely cas len na jednej dovolenke na par dni. Aj tu som si vyzobronila. Jemu staci ist na dovolenku na stredne slovensko a to trikrat do roka, s jeho kamosmi a so mnou. Ja som chcela ist do zahranicia na vikend a tak... Ked som mu povedala ze dohodnime si cas v lete tak ze jeden vikend budes so mnou druhy s nimi, tak mi povedal ze on si planovat cas nechce ze ho to obmedzuje. Na jesen sme mali krizu. Na moje narodeniny prisiel vecer a rano sa zberal s kamosmi do polska(chcel im ist kupit kotlik na gulas aby im mohol na jeho narodky varit). Na jeho narodky odisiel teda na vikend na chalupu s nimi. Na meniny zas. Tak som mu povedala ze to ukoncime a cakam kedy mi prinesie veci. Urobila som dobre ze som sa rozisla? Ved nikdy sme spolu nesli na nejaky predlzeny vikend, ani na celodennom vylete sme nikde neboli! Vyrocie so mnou tiez neoslavil, vecere a podobne veci som si musela vyprosit. On mi podla neho cas dava ale ako kvalitne? Vecer pri telke. Nie som takto stastna. Naposledy som mu povedala ze dufam ze s chalupami na nejaky cas konci. Povedal ze nic neplanuje a uz o tri tyzdne sa zberal na chalupu lebo ma meniny a chce to s nimi oslavit. Povedala som mu ze vo vztahu ostanem len ak sa so mnou dohodne ako casto tam chce chodit, navrhla som raz za dva mesiace od piatka do nedele. Vraj ho obmedzujem a on sa nebude obmedzovat ak tam chce ist. Dakujem za nazory

Prezyvka55

No dufam ze uz ma zbalene a je odstahovany alebo ty :) absolutne sa k sebe nehodite ked on este v 28r. potrebuje ficat na takych veciach.

0vecka

jj podla mna si spravila dobre ocividne ste si moc nesadli. Poznam take typy co musia byt stale niekde s kamaratmi. Podla mna by si s nim asi nebola stastna jedine ze by sa "usadil".