Spoznať človeka

Prezyvka55

Ja som spriaznenou dusou sam sebe. Nevravim ze nemam aj dobrych kamaratov alebo kamaratky ci partnerku. Nevravim ze by niekomu nieco chybalo alebo ze by bol niekto neposlahlivy ale predsa len :D to uz skor ide ruka v ruke z mojej povahy preco to tak je.

Iveta Michael

Mám aj kamarátku ktorá je takouto mojou spriaznenou dušou,ale u mňa je to hlavne muž .. partner.. asi tak

Iveta Michael

Ja som našla takú spriaznenú dušičku v jednom mladom chalanovi ešte na Pokeci a to bola taká neuveriteľná ,,náhoda,, že tomu doteraz nemôžem uveriť...

.. bola som mu tak trošku ,,maminou,,inokedy zas viac kamarátkou a pravdu povediac on na mne dosť visel a ja som sa na neho trošku citovo upla,mala som tendenciu ho chrániť..,bola som jediná čo som ho smela osloviť ,,my little,, kedže on žije v zahraničí a ja momentálne doma na SVK veľmi som sa bála o neho.. potom akoby uťalo,zo dňa na deň zmizol z dosahu:( a som presvedčená že toto milé stvorenie mi už nikto nenahradí .. veľmi ho mám rada napriek tomu všetkému čo o ňom viem.. nikdy v živote by som nepovedala že by ma mladý chlapec mohol až tak očariť - bol tak iný,tak neuveriteľne iný..a citlivý,brala som ho ako dieťa hoci má 20,no bol veľmi inteligentný a rozumel mi,zdôveril sa mi s vážnymi vecami a ja som ho nikdy nekárala,skôr som mu prejavovala nehu a pochopenie - to čo mu zrejme chýbalo ale zase na druhej strane ma dokázal vo všetkom pochopiť tiež.. skutočne spriaznená dušička!

Seagal

Ja mám aj tu na fóre jedna je ebi a druhá lila a tie sa maju v re veľmi radi a ja ich ;) ale aj ostatné kočky z fora zdravím.

simonka1111

ano presne,,,osud a zivot su krute....ja som tiez mala taku osobu ale zial tragicky som o nu prisla... neviem ci pre cloveka v jeho zivote existuje len jedna, alebo ich ma viac, ale vovnutri sa citim taka prazdna...
chyba mi zdielat z niekym svoje radosti, tak ako aj starosti....

Lula1

Spriaznena dusa? No dlho predlho som tuzila stretnut priatela dobreho priatela skutocneho, chlapa lebo su castokrat uprimnejsi ako zeny (zena zene zavidi kadeco) preto som vzdy cely zivot tuzila stretnut takeho dobreho kamarata ktoremu by som mohla povedat hocico a on by mi poradil, pomohol.. mohla by som sa mu vyplakat a nemal by nestrane umysly akoze by nieco chcel viac a pod. (skutocne uprimne kamaratstvo) Verite ze take nieco existuje? ja som stale verila a tuzila po tom. Predstavte si nasla som ho presne takeho po akom som tuzila, so vsetkymi vlastnostami. A co osud nechcel ten moj kamarat velmi ochorel a su to uz 2r. co zomrel :( a 2r. som totalne sama. Mam rodinu priatelov ale takeho cloveka uz asi nestretnem .( osud a zivot su casto krat krute.

NADAA55

Mala som moznost spoznat taku osobku s celou jej rodinou,nikdy som neverila,ze moze byt taketo priatelstvo,lebo v niekolkych som sa sklamala a hlavne v tazkych chvilach.Tato osobka sa stala mojim anjelom a hoci sme dost vzdialene domovom sme spolu kazdy den cez emaily,sms nebyt jej ,neviem ako by som zvladala tazku zivotnu situaciu....Je to nadherne mat takeho cloveka ,na ktoreho sa mozete spolahnut a stoji pri Vas v dobrom aj v zlom....