Gynek. vyšetrenie panny

niektoniekto

Ja to potvrdzujem, lebo takú skúsenosť mám. Nieje to fake. Proste len povie, alebo aj nepovie, že no slečna, vás to bude trocha bolieť, a je... Nieže sú sadisti, ale proste ich to nezaujíma, alebo si vyvršujú nejaké svoje komplexy na pacientoch. Už velakrát som to čítal, takže asi si to tá kôpka ludí nevymyslela.... a preto je taký aj môj postoj, ešte raz sa mi také niečo stane, a dotyčnému namlátim na papulu, škoda že som tam vtedy nebol a nemal dnešné presvedčenie.

A čo sa týka vyšetrenia, tak som praktický, vyberiem, hodím do hlavy a ... ale no, ktorá baba by bola niečoho takého schopná...

Ako chalan by som kludne kopal do dverí, dokým by neotvorili a medzi dverami by som dotyčnému zopár nahádzal, a len by niečo skúsil, nejaké udanie, udal by som ho za ubližovanie na zdraví mojej priatelke a poškodzovanie... a hrubosť, predsa len by podrobné vyšetrenia dokázali čerstvé trhliny, a to by sa len tak nezaobišlo, a doktor by mal prúser, ešte by som mu naparil sexualne obťažovanie.. a zneužitie právomoci doktora alebo ako to nazvať.

Maoam

niektoniekto - no uz ta vidim, ako zoskakujes z kozy, kym mas spekulum v sebe a pri zoskoku davas vramci zoskoku nohy spolu, aby si 'dopadol' na vlastne a pomedzi to este strielas facku lekarovi/-ke....haha

Maoam

je pravda, ze su menej citlivi gynekologovia a gynekologovia velmi ohladuplni, to je bez debaty

ale neverim, zeby jej bola strelila facku, zvlast, ak sa odtial poberala 's placom'

iba ak by bola afektovana hystericka pacientka, mozno jej daco vykricala do ksichtu a potom revala ako zbesila, to je predstavitelne

ale prispevok znie maximalne prehnane a nafuknuto - hystericky proste

sara11

ludia, ved sa nad tym trochu zamyslite, gynekologovia nie su sadisti, ktory by sa vyzivali v sposobovaniv bolesti svojim pacientkam ... kazdy trochu inteligentny clovek zisti, ze prispevok od Iveta Michael je fake! aj keby to mala byt pravda, tak ked by ma tie zeny vyrovali v cakarni, tak sa balim a idem prec, aj ked psychopati sa najdu vsade, ale takych pripadov je minimum

niektoniekto

Yvaz, zdá sa ti, že mi také informácie unikajú? Ja viem ako by sa to malo, ale očividne, z toho čo tu niektoré popisujú, tak asi to cez konečník nebolo. Ide o to, že niektoré čúzy serú na to či je niekto panna a proste ti tam narvú čo si zmyslia. Aj tak nechápem, v dnešnej dobe minimalizácie zariadení, akože nemajú prístroje dostatočne malé pre tieto vyšetrenia, ale budú tam rvať pomaly díldá.... To už keby som ja mal doma nejaký prístroj vyrobiť, tak by bol dostatočne miniatúrny na to, aby sa s ním dal vyšetriť aj večší penis. Proste zastarané....

Yvaz

niektoniekto: nemusíš sa báť porušenia panenskej blany svojej priateľky, pretože panny sa vyšetrujú cez konečník...

niektoniekto

Ja sa chcem spýtať, ženy/baby, ktoré pri vyšetrení prežívali horor, že či ich nejak tí idioti alebo skôr idiotky narušili, alebo či im to tam úplne natrhli, resp či potom im ich partneri nezazlievali, že už niesu panny. Ako ja byť ženou, tak už len pri náznaku bolesti zoskakujem dole a kričím: nájdem si iného, poprípade s letiacou rukou, ktorá udelí motivujúce zaucho. Asi to vidím tak, že na gindu budem pre istotu chodiť s priatelkou, pripravený vyvaliť dvere... Nech sa tí idioti naučia normálne fungovať. Ja mám na toto také nervy.... Škoda že večšina báb sú slabé nežné stvorenia, ktoré si radšej vytrpia, a nie len pri tomto....

Lulu2011

sara - som sa zasmiala :D som si predstavila ako z ciziem trci a kvapka blato :D

Ivetka - fakt si gynekologicke strelila? :D a co ona na to? :))

yvaz - s tymi ponozkami si ma zaskocila, ale myslim, ze si nenechvam, normalne teraz neviem :D neviem preco, ale mne navstevy gynekologa vychadzaju na leto a ja som bezponozkova, od jari do jesene bez ponoziek, ked nemusim, nenosim a ani nohavicky v lete :))

co sa týka panenstva to neviem, ja som panna nebola uz na prvom vysetreni, ale aj tak ma bolelo, lebo dr. bola necitliva koza, hned som zmenila gyneokologicku a to bola skvela, za nou prisiel dr. a ten je TOP neviem ako to robi, ale od neho ani cytologiu ked berie necitim