Mama + doktorka + vaha = plnoleta

Príspevok v téme: Mama + doktorka + vaha = plnoleta
mam otazku

mam 27r! to je prva informacia...nie som uplne osamostatnena ale uz sa to blizi :) mam vsak problem.
mam vysku 169cm a vahu 51kg (nedietujem, len jem zdravo, ziadne vyprazane, sladke, proste zdravsie jedla, nechudnem. Je sice pravda ze nejake 3 kg som dala dole od minulého roka ale nic viac. Moja mama to vidi na anorexiu a ze zomieram a neviem co :-O kramy mam, neodpadavam, jem akurát, proste je mi dobre ale toto ma ubija...bola som na krvi a doktorka mi povedala ze mam pribrat. maminka samozrejme s nou volala a povedala jej ze urcite to je anorexia lebo som schudla teraz 1kg (bola som na lyzovacke a fakt nechtiac) a zajtra idem na dalsie vysledky krvi, minule Dr nieco take spomenula ze ak nepriberiem tak budeme riesit dalsie kroky.
To co im sibe? viem ze sa o mna boja ale mam 29 a nie som chora ! trosku mam obavu v piatok ked pojdem na tie vysledky, vsak ma nemozu nasilu poslat na psychiatriu alebo co? normalne sa bojim :)

mam otazku

ved prave. ale BMI je BMI ked doktorke ukazuje BMI ze mas podvahu (pomaly pri 70kg) tak musis asi pribrat alebo co :-O
och!

Lulu2011

vsak mas normalnu vahu, ja mam 174 cm a mala som 50 kg a postava super, vtedy som sa citila aj fyzicky dobre, neviem preco si niektorí ludia myslia, ze mat 70 kg a byt macata je zdrave

lilyiankaa

nechápem čo riešia, ešte pred rokom som na tom bola rovnako ...a to som približne v tvojom veku, mám rovnakú výšku ako ty a len prednedávnom sa mi podarilo pribrať 3kg ... pred pár rokmi som dokonca mala cca 48 kg a? žiadnou anorexiou som netrpela, tak ako aj ty .... nie je dôvod ťa posielať na žiadnu psychiatriu, neboj sa

ameliee

Ahoj...
Urcite sa nedaj, ak sa citis fyzicky a psychicky fajn. Tak kasli na nich nasilu ta hospitalizovat nemozu, to by muselo byt fajt daco zavazne. Ja som mala to iste ked som bola decko, bola som zdrava ale strasne chuda a mama ma doslova deptala kvoli tomu a vlacila ma po vsetkych moznych doktoroch. Mam z toho poznacenu psychiku dodnes...v 18tke sa mi vsetko upravilo a hotovo. Nedaj sa, pokial sa citis fajn a hlavne sa nedaj ubijat matkou. Drzim palce

woo

tak kolko vlastne mas? 27 ci 29? podla stylu pisania to vyzera skor na pubertu...ak si dospela tak ti nic nemozu. ale s tou podvyzivou by si mala nieco robit