Chcem žiť naplno! Nejde to

Príspevok v téme: Chcem žiť naplno! Nejde to
doktorka22

ZDravím!
Neviem si rady, a chcem zmeniť čosi vo svojom živote, preto sem píšem. Dúfam, že sa nájde niekto, kto si môj príspevok prečíta a poradí.
Takže mám večný problém, trápia ma voloviny :((. Napr. si na fb pozerám kadejaké priatelove kamarátky, jeho bývalej fotky, nehovorím mu to, len niekedy vybuchcem, že prečo začal so mnou chodiť, keď ja nie som taká ,,in,, ako ona. Ona si stále dáva nové fotky s našpúlenými perami na net, je pekná uznávam, a preto mi vadí, že s ňou chodil a teraz chodí so mnou so škaredšou. Síce i po mne idú chlapi, keď si dám záležať čo na seba, ale nemám na takéto veci čas, a peniaze chcem radšej šetriť a nemínať stále na nové oblečenie...
Trápi ma, že s takou peknou chodil, ale pritom ona asi okrem tej krásy nemala viac predností. Tak myslíte, žeby ma to nemalo trápiť, že to bola len jeho prvá láska a preto si takú našiel?? a keď sa na nej popálil, že umelotina nestačí do života, tak si našiel mňa?
Vadí mi, že to stále riešim, nechcem. Mám brigádu, školu, chystám mu obedy do práce, učím sa veľa, lebo chodím na technickú školu, ktorá ma baví. Skúšky sa mi vždy darili, no zrazu som asi viac jeho riešila a skúšky som neporobila. Ale sa mi podarilo ich dorobiť cez semester, už mi chýbajú len dve, tie najlahšie. Chcem aby ma to motivovalo, zdvihlo mi to sebavedomie, no nejde to. Riešim fotky na fb, namiesto toho, žeby som sa ozvala nejakej kamaratke alebo sa učila na tie posledne resty v škole.
Veľa času týmto trápením strácam, hlavne tým sledovaním fb...nechcem to! Chcem žiť svoj život, nechcem riešiť priateľa stále, jeho veci, jeho minulosť, kamarátky na fb,......och prosím pomôžte mi :(

anxs

Vadí ti, že s ňou chodil? V tom sa nejako bije minulý a prítomný čas..tebe vadí niečo úplne iné..máš nedostatok sebaúcty.