Lož

Príspevok v téme: Lož
Feroslav

Mám 5 mesačný vsťah s dievčaťom ktoré pre mňa znamená neskutočne veľa. Bolo to medzi nami krásne, ľúbil som ju z celého srdca, a vždy som cítil že aj ona ľúbi mňa. No dnes som zistil, že už 2 mesiace sa stretáva s ľudmi s ktorími sa zoznamuje cez pokec. Celú dobu mi tvrdila, že si tam s nikým nepíše, iba občas niekomu odpíše... A ja som zistil že tam dala asi trom štyrom ludom svoje číslo, a fb, a že si s nimi dohadovala stretká. Doteraz neviem s kolkými z nich na stretku aj bola. Konkrétne o jednom však na 100% ciem, ktorého si dokonca už zavolala aj domov. Čítal som si ich RP konverzáciu, a zistil som to. Dokonca si tam písali o tom ako spolu vtedy flirtovali, ako sa navzájom šteklili, ako mu vzdychala do ucha... Kadečo mi na nej vadí, veď nikto nieje dokonalý... Ale vždy som mal pocit, že naša láska stojí na dôvere, a vždy som ju miloval aj napriek rôznym veciam. Vždy ma na nej priťahovalo to, že ona nieje ten typ, ktorí by ma podrazil, že by mi nedokázala do očí klamať, že by nedokázala prejavovať náklonnosť nikomu inému ako mne. Lebo ja som ten typ čo by to nikdy neurobil. Napísala mi, ako ju to mrzí, a že ma stále miluje. Najhoršie je, že ja ju tiež stále milujem z celého srdca. No neviem či dokážem mať vsťah s niekym, kto mi dokáže klamať do očí v takýchto veciach. Lebo ja sám by som to nedokázal. Prosím Vás, čo si o tom myslíte? Mám jej dať druhú šancu?

_meno

ahoj Feroslav

to co pouzivas ty je srdce, centrum duse - si dobry clovek.

je pre teba omnoho lahsie pocuvat nasho Pana Boha
(pragmaticky ti to napisem .. kedze my nevidime duse a nepozname osudy ... to robi mnohych ludi ze nevedia co chcu, co maju robit, s kym byt, ci hento ci tamto ... chaos je zlo, nema pravidla, je egocentricky ako jeho zly pan .. klame, zavadza, slubuje..aky strom take ovocie)

samozrejme je tu vsemocny Pan Boh, ktory pozna vseeetku buducnost a vseetku sucasnost .. nehovorim z teorie, hovorim z vlastnej skusenosti .. mam 24 a rovnako ako mnohi som zacal upadat do tej spiraly nekonecneho chaosu

..preto ani ja ti neslubujem ze ti pomozem - lebo pomoc je v tebe a rovnako ako ti ju nemoze nikto ukradnut, tak ti ju nemoze nikto nanutit

viem ti len ukazat ako :) - ale je to tvoja cesta
kludne mi napis RP / mail

kop

Take klamstva, ake robi ona, nie su vobec pekne a asi ani prijemne. Moze ist aj o to, ze je emocionalne nestabilna osobnost, preto ide zo vztahu do vztahu. Ked som bol v manii, tak som nieco podobne zazil. Ona sama pride na to, ze je to o nicom a k nicomu realnemu to nepovedie. Uvidis.

havko1

jasne ze jej daj druhu sancu.. a popritom si mozes najst aj ty nejaku bokofku a si este aj v pluse- dve baby naraz