Co teraz?

Príspevok v téme: Co teraz?
smutnaromanticka

Ahojte,chodit s priatelom 5 mesiacov a vcera sme sa chceli prvykrat spolu milovali.Pre mna by to bolo po prvykrat.Mam 21 a priatel 26.Vsetko bolo super,boli sme u neho.Rodicia boli prec a mali sme celu noc pre seba.Krasna romanticka vecera,potom sme spolu tancovali,zacali sme sa bozkavat,vyzliekli sme sa a isli sme do kupelne.Maju velku rohovu vanu,sedeli sme v nej,bozkavali sa,bola som velmi vzrusena.Po kupeli sme isli do jeho izby vsade boli same sviecky,pustil krasnu hudbu.Odniesol ma na postel,zobral vonavy olejcek a robil mi masaz.Zacali sme sa hladit a bozkavat,zacal mi to robit prstami a to robil uz velakrat predtym.Bolo to vsetko uplne nadherne.Ale ked sme sa uz mali milovat a mal nasadeny kondom,zrazu som dostala velky strach.Priatel bol zlatucky,objal ma a povedal,ze je vsetko v poriadku.Ale mam z toho blby pocit,pokazila som krasnu chvilu nam obom.Neviem preco.Zaspali sme v naruci,rano bol priatel trosku smutny,ale mily.Co mam robit aby to nabuduce nedopadlo s tym,ze budem mat strach.Ved vsetko bolo tak ako to chcem,uzasne.Priatela milujem,atmosfera bola prekrasna.Co sa stalo?

evinka

vrat mu to..sprav pre neho krasny vecer...plny romantiky...zasluzi si to...je velmi trpezlivy.....das mu najkrajsi darcek..takych muzov nieje vela......vaz si ho......je tolerantny...ale mas 21 rokov..tazeeee mala by si nieco zacat robit....a myslim ze tento e ten pravy podla toho ako si to popisala....drzim palce..vela stastia

lucinka2

no ja mam 19 rokov a mas pravdu ze aj 15 je vela ale niekedy aj prijemne...ked ma to pichne kdesi v zaludku tak poviem a nejde tak hlboko. hlavna ja komunikacia a uprimnost vo vztahu

smutnaromanticka

Ale predsa do Vas nejdu dnu cely,ved uz aj 15 je vela.Aspon podla mojej komunikacie s priatelom to tak nie je.

jacquelin

no tak to ja vtaka twojha chalana...moj frajer ma 21 a ti us je aspon pre mna dost na to aka som strasne malickaa...

lucinka2

moja moj priatel ma 19 a ja som vysoka 157 cm cize mam male asi aj nieco ine :) a to je fajn ked sa rozpravate.aj my sme sa a bolo to tak lepsie...

smutnaromanticka

Velmi pekne Vam dakujem,dufam,ze uz to bude ok.My sme sa rozpravali aj teraz pri tom nasom ,, milovani´´ ,stale sa ma pyta ci je to fajn atd.ale ved to poznate a este nieco priatel ho ma 18 cm,tak aj preto mam taky strach.

hello

noo, tak si bud istá, že čakáme ako to dopadne :) ale verím, že príjemne...a to zaspávanie po tom, bude ešte krajšie, uvidíš

lucinka2

ako pise hello-hlavne je nemysliet na to. a ked mas chapaveho priatela porozpravajte sa o tom, povedz ze sa bojis nech je opatrny..drzim palce a pekne zazitky