Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Nikolakol

cufka, dakujem a držím ti veľmi palce!!! :-) Teším sa na tú opku, a strašne sa teším na leto, kedy si pôjdem kupiť nové plavky, kedy konečne kamarátom poviem, že idem sa s nimi kupať a nebudem sa vyhovárať na to, že dnes nemôžem a pod. a konečne si kupim normálne spodné prádlo, a ked pôjdem behať nebudem si musieť dať tri podprsenky atd. atd. A ked pôjdem na odbery a predoperačné vyšetrenia, to budem asi musieť povedať svojmu doktorovi, že na čo ich chcem, ano? to bude trapne :/ ale čo už, aj ja si myslím, že to bude jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Ja mám opku za mesiac, ale viem, že tá doba tak strašne prejde a budem mať konečne dva a polky :-)

Cufka

Zuziynka pear....prosim ta, ty si bola u Dr. Gubu....napis mi ako bolo... pisala si tu ze vsetko v poriadku ale potrebujem vediet kedy si tam prisla, ako sa spravali, kedy ta isli robit, co ti dala pred opkou, co po opke, a ako dlho si tam lezala... Dakujem velmi pekne

Cufka

Ahojte Ladies.....takze mne uz pomaly stahuje zaludok ....zajtra idem na sono, koncom tyzdna na odbery, buduci tyzden anesteza....a potom v pondelok na stol :o))) Boooooooooooooooze ako to vyzeralo byt daleko a teraz je to realnejsie a realnejsie... Inak si tiez myslim ze toto rozhodnutie bude jedno z tych najlepsich...uz si konecne zacinam uvedomovat ze tie lajdaky uz nebudem mat a snazim sa predstavit ako asi budem vyzerat..oblecena, vyzlecena....a ako hovoris Gina v lete budeme behat aj hore bez, aspon na dvore :o)))

Nikolakol, ja mam 3rocnu dcerku...nekojila som ju pretoze som potrebovala klobuciky lebo s tymi prsami co mam teraz by som ju akurat tak pridusila...ale vyskusala som jej davat nutrilon a poviem ti...vedela som kolko zjedla takze som sa nestresovala ked zacala plakat ze je hladna....urcite suhlasim s tym ze materske mlieko je najlepsie ale moja mala vyrastla na nutrilone a nic jej nie je....za cele tri roky bolo chora akurat ked nastupila do skolky aj to tam mali akurat nejaky crevny virus... takze tak. Tak sa ty neboj a tes sa...mlada baba aby sa tahala s nejakymi patkami... drzim palce.

Kostička

Ahojte,neviete mi poradiť, kde by som zohnala tú pásku Siltape? Nemôžem ju zohnať v žiadnej lekárni. Alebo mi poraďte niečo podobné, ak viete. Vďaka!

Nikolakol

Lienka027, ja idem v marci na operáciu, a mám ešte len 20. Deti plánujem, veľa som sa o tom informovala, ale aj tak som sa rozhodla to podstúpiť! Jediné čo ťa môže odradiť je to, že nemôžeš kojiť- aj ked ma tu teraz možno supermatky zabiju za moj názor, ale informovala som sa o tomto probléme u veľa ľudí, ktorí nemohli kojiť a detičky majú zdravé a šikovné :) a veľa žien, ktoré ani nepodstúpili žiadnu plastiku kojiť proste nemohli. Materské mlieko je najlepšie pre tvoje dieťa, ale existuje veľa druhov umelých podobných mliek. Samozrejme je to finančne náročné. Ale ja mám 20 rokov, deti najbližších 10 rokov neplánujem a už dosť som sa trápila s mojimi päťkami! A zmena prsníkov po pôrode... hm .. to je veľmi individuálne. Nemusí prísť žiadna, môžu sa zmenšiť, zväčšiť.. Možno o 10 rokov znova bude potrebná nejaká operácia, ale tak isto sa aj implantáty musia meniť, takže je to je podľa mna jedno. Toľko môj názor. Ale bolo to ťažké rozhodnutie aj pre mňa, musela som zvažovať všetky pre a proti, kontaktovala som ženy, ktoré podstúpili túto operáciu pred pôrodom a nestretla som sa so žiadnym negatívnym prístupom. Všetky si len chvália !

Stefani

Ahoj Kostička,
SILTAPE je páska, mne s ňou prelepili všetky jazvy, keď som bola na 6. deň na preväz. Vyrovnáva povrch jazvy a zároveň ich drží, aby sa nerozširovali. Na další preväz idem zas o týždeň a do vtedy s tým nemám nič robiť, ani si to sprchovať. Potom mi to zas vymení.

Petulla, som rada že si už po, horšie to už nebude - iba lepšie. Mňa operovali vo štvrtok a v pondelok som bola už v práci. A v stredu (na 6. deň po) som bola na preväz. Nemám žiadne hematómy ani podliatiny ani modriny iba krásne prsia.
Držím palce, prvé dni veeeeľa oddychuj, nech sa to ukľudní a bude OK.

petulla87

Kosticka,

som po OP a ano operovali ma vcera /30.01/, len nejako tu nebol extra dobry signal, tak pisem az teraz. Robili ma uz o 08ej rano, cca 2 hodinky.. prebrala som sa pred 11ou na izbe.. narkoza uzasna, nebolo mi zle ani nic, po hodinke som sa v pohode postavila.. zatial som si nevypytala ani nic od bolesti, da sa to vydrzat ;) ..tak som zvedava na zajtrajsi prevez, ako to cele dopadlo.. urcite sa ozvem ;)

Kostička

Dievčatá, prosím vás, máte niektorá skúsenosti s liekom SILTAPE? Mám ho používať na jazvy, v lekárni ho nepoznali. Na internete som našla, že je to nejaká páska, čo sa lepí na jazvy. Alebo mi viete poradiť niečo iné? Ďakujem pekne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk