Zmenšenie prsníkov

Kostička

Ahojte všetky, hlavne tie, čo to máte už za sebou: potrebujem súrne povzbudenie: teraz som si ja "trubka" pozrela video zmenšenia pesníkov, ani nie do konca, nemohla som a vážne som dostala strach. Do teraz som sa tešila a zrazu ten blbý pocit z operácie. Už nikdy nič pozerať nebudem....
Ako sa vám darí, čo ste po opke? Nejako sa neozývate...
Majte sa všetky, papa

Nikolakol

Ahojte, prosim vas, je tu niekto kto bol na zmenseni prs (najlepsie Bratislava-Trnava) a bol by ochotny sa o tom so mnou porozpravat? Moj email: nikolakolenikova@azet.sk
Dakujem

artep87

gina333 dakujem prečítala som si tých pár strán dozadu už ma až oči štípu :D . niečo som sa dozvedela len sa ta chcem este spýtať ako dlho ti trvalo všetko to vybavovanie po lekároch. ja by som možno po novom roku tak vo februári začala ale operáciu by som chcela až určite na jesenné obdobie alebo až v zime kvôli hojeniu. a ako dlho trvá potom vyjadrenie od poistovne, a treba ist aj k neurologovi aj ortopedovi alebo k jednému stačí :/
dakujem za odpovede :D

Kostička

Ahojte!
Dnes som bola na konzultácii a dopadlo to výborne. Doktorka bola veľmi milá, mám z nej príjemný pocit. Zistila mi aj asymetriu, čo som aj tušila, ale nikdy som si nič nemerala. Takže z jedného prsníka mi budú musieť zobrať viacej.
Opka by prichádzala do úvahy niekedy v januáry, ešte si dohodneme presný dátum. Musím absolvovať ešte niekoľko vyšetrení a ísť na ďalšiu konzultáciu.
Som zo všetkého na nervy, všetko začína byť reálne, veľmi sa teším, strach zatiaľ nemám.
Takže tak...
Zatiaľ sa majte,papa

Kostička

Ahojte, tak ja pokračujem vo vybavovačkách, vo štvrtok som bola u gynekologičky, dala mi potvrdenie a lístok na sono prsníkov, kde sa musím ešte objednať.
Ale mala som asi aj šťastie, lebo hneď v piatok som volala do nemocnice, kam chcem ísť na zákrok, najskôr som sa celé doobedie nemohla dovolať, ale poobede sa to podarilo a hneď v pondelok idem na konzultáciu ku doktorke. Mala ešte voľný termín. Takže som "happy", plná očakávania. Nečakala som, že to pôjde tak rýchlo.
Som veľmi zvedavá, čo mi povie, kedy by opka mohla byť, a samozrejme hneď sa spýtam na veľkosť, lebo ja by som toho ubrala dosť. Uvidíme...
Zatiaľ papa

gina333

Artep87 vitaj medzi nami!
Ja teraz len veľmi krátko ti
môžem doporučiť, pozri si prosím ťa aspoň 5-6 stránok dozadu diskusie a možno dostaneš veľa odpovedí na svoje otázky. Aj ja som tam pomerne veľa písala, ako som postupovala pri vybavovaní papierov.Trvá to dlho ale treba to skúsiť. A samozrejme
najdôležitejšie je začať.
Tak pa.

artep87

ahojte dievčata, už dlho uvažujem nad zmenšením prsníkov a potrebovala by som nejaké informacie od tých ktoré už to majú za sebou. Este síce budem musieť vydržať lebo stále kojím a myslím, že sa môže až nejaký čas po kojení. o kolko čísliel najviac sa da zmenšiť prso. a ked ste si dávali zmenšiť posuvali vám aj bradavku? chcela by som ísť zo zdravotných dôvodov takže budem asi musieť vela doktorov obehovať však? ako dlho to približne trvá? a ked ste si dali zmenšovat dali ste si zároven aj spevniť? ak ano to už sa asi musí doplacať však? dakujem vam za odpovede velmi mi to pomože dakujem

Kostička

Ahojte dievčatá, ako tak čítam príspevky, stále som viac a viac motivovaná. Lebo už mi chodili po hlave rôzne myšlienky... Mám aj strach. Ale pokračujem v tom, čo som začala, všetko vybavím a potom už budem musieť ísť...
Zuziynka ďakujem za info, to som vôbec netušila, že sa musím pofotiť. No čo už, manžel mi bude asistovať,hihi. Čo sa tu človek nedozvie..
Tak sa všetky držte!!

Gubka

Ahojte....
gina333 som rada, že som pomohla s mojou vyčerpávajúcou odpoveďou :))) Už sa normálne teším s tebou, aby si to už mala za sebou. Ja sa každý deň obzerám v zrkadle a neviem sa dotešiť. Už sem tam chodím doma aj bez podprdky, lebo sa potrebujem trošku uvoľniť a nebyť stǎle stiahnutá , je to super.
Fakt sa nemáš čoho báť, len sa tešiť.Tak sa drž, lebo termím sa ti nezadržateľne blíži....

zuziynka- pear tiež to perfektne zvládaš, uvidíš aké to bude super normálne sa umyť :)))), ja som sa na to tešila ako malé decko. Vôbec sa toho nemusíš báť, voda tým jazvám neublíži.Už v pohode spávam aj na boku, takže žiadny stuhnutý chrbát z jednej polohy. Ano, bola som doma 4 týždne, lebo musím v práci makať 8 hodin zhrbená za strojom, nemáme moc chápavého šéfa, čo by mi dovolil nejakú pauzičku, tak som sa radšej poistila dlhšou PN, nestojí mi za to nejako si ublížiť. A bolo to aj dobre, veľmi mi pomohol ten týždeň navyše, do práce som išla už v pohodičke, veď sama vieš, ako rýchlo sa to hojí, takže prečo zbytočne riskovať, no nie? Tak sa pekne lieč a relaxuj...

Kostička prajem ti veeeeľa trpezlivosti pri vybavovačkách, dúfam, že sa ti to podarí a preplatia ti to. Drž sa...

zuziynka-pear

Kosticka,to zvladnete ;) mne je tiez este stale smutno,ze nemozem poriadne vystiskat syna a vyvadzat s nim, ale pocitam, ze este tyzden a uz bude vsetko o nieco lepsie :)))
dnes mi vybrali niektore stehy a vo stvrtok ostatok a pak sa budem moct konecne normalne umyt, ale tusim sa budem aj bat :D
A este k tej fotodokumentacii, normalne si musis pofotit prsia.. ja som to nespravila a jedno z odvovodnenia preco mi neschvalili preplatenie bolo aj toto..