Zmenšenie prsníkov

pipko41

dengra:

no tak som teda zvedava ze ci mi nejaka sadne :) ja som si vcera skusila dat dole tu podprdu na noc, akoze ulavilo sa mi ale mala som taky strach ze sa mi s nimi nieco stane ked budu bez :) to uz je asi ten zvyk :)

snehuliena:

no supeeeer vidiiis podarilo sa, a ze ta bolest nie je strasna? :) len pekne oddychuj a vobec nic nerob :)

snehuliena

hlási sa Vám Snehulienkin trpaslík a oznamuje Vám, že naša Snehulienka to už má za sebou:-))))Dnes som ju priviezol domov a momentálne a po celý deň oddychuje nakoľko ju všetko bolí ale dá sa to vydržať:-)))Dievčence ak jej bude trošku lepšie ihneď Vám odpíše:-)))

dengra

pipko41:
Ahoj..
Mna tiez bolia iba ked si ich chytim, jazvy su uz makke, len ja som mala aj pod prsom, rezane, tak o to sa mi horsie skusali tie podprdy....
Ale mna proste ta podprda s kosticou a aj vystuzena nepustila, pris asi ten svoj tvar aky maju stale drzia..Si myslim ze budem pozeraz radsej bez kostice a nevystuzene....aj tak si myslim ze po opke uz asi ziadna take ani nepotrebuje :)
Ja nosim aj na spanie stale, uz som si zvykla, este ju ponosim asi do polroka na noc...ale len obycajnu ja mam hned po opke, ja som tu specialnu ani nemala...
No som zvedava ked si pojdes kupit novu ako ti sadnu...daj vediet papa

pipko41

dengra:

Ahoj aj ja som uz 8 tyzdnov po operacii. Vcera som bola na kontrole a dr. mi povedal ze si mozem kupit new podprdu a som sa ho pytala ze ci mozem aj s kosticou a povedal ze jasne lebo ze tie jazvy su uz velmi dobre zahojene tak by to nemalo prekazat.

Mna iba bolia ked si ich trochu viace jstlacim ale to asik je este normalne.

Jazvy su este tvrde a prave prsko (to bolo u mna horsie) je este tak dole takee tvrdee. Uz mozem spat aj bez podprdy. ale chodit bez podprdy nemozem este take 3 mesiace.

dengra

Ahojte kocky:)
Ja som 8.tyzden po operacii. Dnes som si isla skusat nove podprsenky, ale bola som sklamana, ze mi nesedi ani jedna pomaly, skusala som vystuzene s kosticami ale ani jedna nesadla. Ale ma aj tie kostice este tlacili na jzvach. Tak asi este pockam s kupou novej. Zatial nosim len obycajnu bez kostic alebo sportovu.

Kocky po kolkych tyzdnoch ste si kupovali nove podprdy???Myslim tie vystuzene s kosticami? Inak mam uz jazvy zahojene, vsetko je v poriadku, len po bokoch to este pobolieva, su trisku stvrdnute...

alusss

ahojte kočky. konečne som dočítala čo ste popísali. sťahovali sme sa tak som bola kus bez netu. držím palce aby sa vám to dobre hojilo a aj vy kočky čo vybavujete tak aby poisťovna nerobila problémy. ja sa už neviem dočkať, neskutočne sa teším. zatial žiadny strach, akurát toho sa bojím že som si málo voľna vybavila ked čítam že ste 4, niektoré 6 týždnov po a stále chrasty a bolesti... snád bude dobre :)