Ach, dilema

Príspevok v téme: Ach, dilema
Lentilkaamat

Ahojte . Dnes som bola von s takým jedným chalanom od nás zo školy . Hm myslela som si najskôr ,že to bude obyčajný kamarátsky vonok ,deň a tak . Nijak inak som ho nebrala no keď sme boli von ja proste neviem ,ale cítila som sa sním strašne dobre . Mala som sa sním o čom rozprávať a je strašne skvelý chalan ,proste ma dostal úplne a očaril . No ja neviem či aj z jeho strany je to tak vnímané ? . Ako to mám zistiť ,podľa neakých signálov alebo tak. nechcem sa ho nič pýtať ,keďže to bolo prvý krát ,čo sme boli von ,ale rada by som vedela ,či aj preňho to čosi znamenalo. Ďakujem vopred za vyjadrenie názoru (Seriózne)

Lentilkaamat

A po akom dlhomm čase by mi mal asi tak napísať? .. ak mi napíše až po týždni ,znamená to,že nemá záujem?

DontWorry

Take otazky sa vynaraju v hlave u kazdeho :) Citila som sa podobne, ked som sla na prve rande so svojim sucasnym :D A ten stres par minut pred tym nez sme sa stretli :D A nasledne sme si povedali ahoj a stravili sme vonku krasne tri hodiny spolu. No rovnaky pocit som mala co ty. A potom ma odprevadil pred branu a sme sa rozlucili a sla som domov. A nerobila som nic :) Nechala som to plynut. Samozrejme som si povedala ze fuuu daco sa crta, lebo nie je to take obycajne stretnutie no nebudem tlacit na pilu. Som ani nestihla po prichode domov si dat sprchu a uz som mala od neho milu kratku smsku a vedela som v danej sekunde ze je to na velmi dobrej ceste :)

Cize poradim ti nechaj to tak a bav sa s nim nadalej ako doteraz. Kasli na nedostupnost, to je novy trend dnesnych parov a je to odveci. Bud taka aka si, ak chces ozvi sa mu aj ty sama, ozve sa aj on a vtedy to bude ono ;)

lilyiankaa

nemusíš byť nedostupná, to tiež nie je dobré .... správaj sa tak ako stále .. buď sama sebou a na nič sa nehraj ... nech vidí, že si to stále ty, akú ťa pozná, a spoznal :) a už to nechaj na ňom .. uvidíš, možno sa ti ozve, napíše ti alebo zavolá, možno ťa zavolá zase von ..

Lentilkaamat

čo by som mala ja robiť ,aby som to neppokazila . Ako mam byť tak nedostupná ,že nie príliš ? . Proste strašne ma zaujal .

lilyiankaa

viem, že si nedočkavá,ale odpoveď sa nedozvieš hneď ..hlavne sa ho nič nepýtaj .. nechaj to spontánne plynúť a uvidíš, ako sa to vykryštalizuje ... ak ťa zavolal on, je to dobr znamenie :)

Lentilkaamat

V podstate áno. on ma zavolal ale mne to časovo nevychádzalo ,tak ja som navrhla ,že čo keby sme namiesto posilky šli von a on,že dobrý nápad. Takže také také nepriame ,že dajme tomu,že on . Ale nevieeem mám z toho také zmiešané pocity . Neviem či sa tak milo správa ku každéj alebo či proste to dnes sním niečo urobilo a tak. Strašne by ma to zaujímalo...

lilyiankaa

to zistíš až časom, nie hneď ... uvidíš, či zase pôjdete spolu von, či ťa niekam zavolá a ako sa bude k tebe správať .... dnes navrhol schôdzku on?