Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti)

SenseiCZ

Já užívám marihuanu jako rekreační zpestření života tak jednou za týden cca a začal jsem s tím tak okolo dvou let zpátky.
Můžu vám říct, že od té doby co si občas "zahulim" jsem začal více objevovat svoji osobnost, daří se mi lépe ve studiu, jsem jistější ve všech věcech, jsem vlastně úspěšnější v životě, co se všeho týká:).
Několikrát jsem se už setkal s tím že jsem "vyhulenej mozek", ale většinou to říkali lidé, kteří se neustále opíjejí a končí i v nemocnici.
Víte marihuana je fajn věc, ale stejně jak to platí, všeho moc škodí.
Mám to jako většina lidí na světě. Každý pátek se místo zvracení a dělání tupých věcí z alkoholového opojení radši "zhulím" s partou dobrých přátel a bavím se s nima o skvělých věcech, často filozofujeme:).
Mám také větší představivost, fantazii a tak dále, mohl bych pokračovat do nekonečna:).
Takže neodsuzujte tuto bylinu jen proto že je zakázaná:). Zákony nás vracejí zpět, marihuana je léčivá květina již od svého prvního "růstu" a to zákony prostě nezmění:).
Mějte se:).

lu

Ja hulim už dlho rokov....a páči sa mi hlavne to, že ked mam menstruacne bolesti, zahulim a žiadna bolesť!!!!nebadam na sebe žiadne spomalene reakcie, ani nič, ale záleží samozrejme od psychiky každého jedinca...ja budem mať 32 a hulim asi od 15-16...... teraz už nie tak pravidelne, ale hulim....takže, čo sa týka mňa, mariska je liek a je to lepšie, ako sa ozierat atď.....ahoj..

MultiLevel

Moje skusenosti s travou boli zle...Nenavidim pocit, ked som "ovladana" niecim, ci uz je to alkohol, alebo teda trava. Ten pocit, ked nemozem, neviem reagovat sama za seba, ked som omamena niecim inym, hnus...Trava mi nenavodzovala ziadne prijemne pocity, naopak. To samozrejme neznamena, ze nedokazem pochopit, ak to niekomu "dava nieco ine". Chapem to. Ale vidim, co to s niektorymi ludmi robi. Ten vytrety pohlad, neschopnost normalne sa rozpravat, neschopnost sa zabavit bez jedineho potiahnutia si. To uz je podla mna problem...
A potom mam kamarata s rakovinou hrub.creva, ktory sa odmietol liecit klasicky, "lieci" sa prave marihuanou. Tvrdi, ze mu to pomaha....Pokial mu to zmiernuje bolest, som urcite za :) Vsetko ma dve strany...

zlodejMeciar

ach sami odbornik. je to take iste ako pri inych legalnych drogach (alkohol, cigarety, lieky) obcasne uzivanie moze mat pozitivne ucinky, caste zasa negativne, niekto sa vie krotit niekto nie, zavisi od osobnosti.

zatracovat travu zato ze je nelegalna je ubohe, ved alkohol je ovela nebezpecnejsi, ozrani su tiez vymleti a navyse aj agresivni ale to uz nikomu nevadi, sak alkohol je legalny a iste ho uziva kazdy z vas.

Weasley7

Doubledog lepšie sa to napísať ani nedalo
nehulič takých mám najradšej čo si "niečo precitaju" v živote to nemali a sú zo všetkých potom najmudrejsi.
Kop111111 si pekne mimo

keysha777

Mam stym skusenosti dost velke,fajcievala som kazdy den,pohybovala sa s ludmi kde sa riesila len trava,ako sa zhulit,kde zohnat..u kazdeho to inak posobi,mozes mat rozne stavy,smiat sa,zabavat sa,alebo uplne byt odpaleny a nevnimat,zaspavat dokonca.. ma to rozne ucinky na kazdeho ine zalezi aj od toho ci si dat takzvane suche,alebo vodne.. vodne ti zaberie ovela viac..poznam ludi co su taky osprosteny stoho ze dovi dopo,takze davat si velky pozor ake velke mnozstvo si dovolis dat,a ci dokazes kontrolovat svoje stavy a pod..

nohome

pre uzivanie marihuany v malom mnozstve bez negativnych nasledkov je podmienkou, aby osoba bola dusevne zrela, emocne stabilna a psychicky zdrava a to vacsina populacie nie je. trvale nasledky to moze mat u niektorych a kedze nikdy nevies u koho, radsej to ani neskusaj. je mozne ze to sposobuje aj zmeny na DNA.