Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brucho

LOLOL

mozete robit aj 20000 brusakov ale bez diety sa tuku nezbavite. Jedine sacharidove vlny ako tu pisali...pripadne nejaka ina dieta.

bikerka

1 300???to už čo je?? :O prečo nie hned 10 000? veď deň je dlhý a ja nič iného nemám na práci...jááájjj

Domculik

Ja asi odpadnem, to nemyslíte vážne toľko brušákov! Neviem síce aké méte brušká, nakoľko je to s vami vážne, ale ak je toho tuku dosť treba najprv zaradiť aeróbne aktivity (plávanie, bicykel- pre ťažších a obéznejších- aby kĺby netrpeli pri behu napríklad, beh- pre ľahšie váhy), až dáte dole celkový tuku z celého tela a zostane vám menšie bruško, potom treba prejsť na klasické brušáky, ani s 500 brušákmi si nepomôžete, keď sa brušné svaly budú namáhať po faldami tuku. Takže najpr aktivita, potom mix s brušákmi. A denne ich stačí tak 200, pokiaľ sú prevádzané správne. viď: www.youtube.com - toto úplne stačí

Veronika L.

ludia, prisla som vdaka priatelovi na sposob ako schudnut z brucha. Doteraz som cvicila brusaky a nic a navyse ma z toho bolela cela chrbtica. Teraz cvicim takym sposobom, ze si lahnem na postel, koniec zadka mam este na posteli ale nohy su uz mimo (na zemi) v pripade, ze mate uzsiu postel alebo sa vam smyka doporucujem chytit sa operadla posteli, pripadne niecoho ineho, pokrcite nohy v kolenach a v takejto pozicii ich len pomaly dvihate. Pri zdvihnuti vydychnete, pri spusteni sa nadychnete. Zdvihy noh nerobte rychlo a cvicte na serie. Zo zaciatku napr. 10 zdvihov noh na dve serie a postupne si pridavajte. Nezabudnite po kazdej serii oddych a strecing aspon na 2-3 min. Efekt je zaruceny a ja som sa uz po dvoch tyzdnoch citila lepsie a dokonca aj pas siel dole. Na stehna a zadok zas odporucujem lahnut si na zem, nohy opat pokrcit v kolenach a dvihat sa od zeme. Tiez velmi pomaha!!!!!!!!!!!!!!!! Ludia staci vam mesiac a zmenu zaznamenate nielen vy, ale aj okolie.

slusny_muz

no je to tak robene aby nedoslo k strate svalovej hmoty...zapoj do toho aerbone cvicenie a pojde dole aj svalova hmota

no ja nechapem co je toto a ani kde na to najst odpoved z nizsie uvedenej stranky:Skúste CKD a ručím vám, že tuk pôjde preč. A ak nemáte pevnú vôľu, tak sacharidové vlny, ale pri nich očakávajte aj úbytok zo svalovej hmoty.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk