Moze personalna agentura dohodit podvodnu firmu?

Príspevok v téme: Moze personalna agentura dohodit podvodnu firmu?
uhorkopo

zdravim vas hladam si prcacu mimo svk.
oslovila ma jedna personalka fakt luxusna bola som na pohovore vsetko vyzeralo super velmi zaujimava pozicia bavilo by ma to plat dostacujuci ale je tu jedno velke ALE...
prisla som domov a chcela som si najst firmu na nete a ostala som v soku. o firme sa pise ako o podvodnikoch. vela ludi s nimi ma problem lebo naleteli na nejaky pochybny tovar. v obchodnom registri maju zapisane vsetko (asi) no ci je pravdive to neviem na ich oficialnej stranke sa neuvadza ziadny kontaktny udaj len cislo kde si mozete ten tovat objednat a ked chcete posat list tak tam je po box ziadna kontaktna osoba nic. proste na nete som nasla strasne vela negativnych informacii diskusii nazorov a podobne.
prekvapuje ma vsak ze to slo cez personalku myslite si ze sa nemam bat do toho ist ked to je cez agenturu? alebo tu je riziko ze naletim.
nchcem pracovat pre pochybnu firmu.

trexv

pravdepodobne personalnu agenturu oslovila dana firma, aby jej nasli vhodneho zamestnanca, tak agentura je rada, ze na tom zarobi a jej to moze byt sumafuk o aku firmu ide, ci je pochybna alebo nie..

inac v sucasnosti je tazke najst normalnu personalnu agenturu, ktora sprostredkuje zamestnanie v zahranici, väcsinou samotne taketo agentury su podvodne..