Bolest brucha a bolest obličiek

Príspevok v téme: Bolest brucha a bolest obličiek
234miska

Ahojte mam neskutocnu bolest v podbrusku a taktiez v chrbte trasie sa mi cele brucho trpnu mi ruky mam teploty menstruaciu som mala mam ju pravidelnu v noci sa zobudim na rychle busenie srdca brucho mam tvrde ..Sportujem hram volleyball a pri nadmernom behani rychlo ocerveniem co sa mi nikdy nestavalo bolia ma zuby proste cely clovek ... Huči mi po brucho a ked stlacim pupok tak ako keby v nom bola voda ale neviem .. Bola by som rada ak by ste mi povedali co to je :-) Pekny den prajem .

ni-ka

no chcelo by to kompletne odbery a aj vysetrenie mocu...ja toto nikdy nepochopim, manzela ked bolela hlava tak mu doktor robil kompletny KO, vcetne ASLO,CRP,hepatalky,TSH, reumatoidny faktor, ANA protilatky, vysetrenie na chlamydie,mykoplazmy a borelie a rozbor mocu...a potom moze aspon co to vylucit...z ekg a tlaku ti nezistia vela...a obavam sa ze ani endokrinologicka...
a co znamena ze si cervena?akoze vyrazka?

234miska

Bola som u obvodnej ona mi nic nepovedala :D sestricka mi zmerala tlak a mala som 140/90 tak som si zaplatila prednostne vysetrenie na kardiologii tam mi povedali ze srdce je v poriadku spravili mi ekg kardiologicka ma poslana na stitnu zlazu bola som na odber krvi a 7 maja idem na vysledky a este aj na gastro :D mam asi neaky zapal lebo uplne mam cerveny ksicht a pycha ma v pupku vsetko ma uplne boli uz som stoho uplne mimo. :( Ty doktori na vychode neviem ci sa im nechce alebo ja uz fakt neviem ! :(

ni-ka

nooo, vsak taky prechodeny zapal obliciek ich moze natrvalo poskodit...ale vsak radsej sa opytam na fore, nez by som zasla lekarovi...

234miska

Bola som u doktorky a ta mi povedala ze je to zo stresu :) nemam stres :D chodim od doktora do doktora posielaju si ma ako na pošte z balikom :) teraz mam momentalne anginu je to hrozne