Som nymfomanka? ci je to o.k.

Príspevok v téme: Som nymfomanka? ci je to o.k.
doloris215

Ahojte :) mam 21 a s priatelom som rok an par mesiacov mame taky mensi problen v imtimnej oblasti.. Partner sa prilis rychlo spravi a mna potom necha tak aj som mu skusala povedat ze by ma mohol "dokoncit" ale vzdy si najde vyhovorku preco nie zo zaciatku to tak bolo ale teraz nic som z toho zufala pretoze sa citim hrozne ked sa mu musim prosit

DontWorry

Neroztiahla by som mu ani nohy ani nic okolo toho. Bud by sa cinil alebo by skoncil.

Ja neviem, ale toto je priam az drzost povedat narovinu, ze nie, ze ma od toho zababrane prsty...

Keby mal aspon nejaky psychicky zavazny problem, blok, ze to nechce urobit..tak by to bolo viac pochopitelne, ale toto nastve aj nas ostatnych, co to citame.

Proste si si nasla kretena

matka22222

doloris a neskušala si ho nechat v tom "najlepšom" ked to na neho ide? Nech vie ako to je.Ja by som to asi tak spravila.Sice si neužiješ orgazmus ale ani on.Ako by sa mu to pačilo :)

Sejla

Ale veď on musí byť aj v iných veciach taký egoista, to mu strpíš také správanie? To si len tak necháš na seba kydať také nezmysly, že ty fňukáš a prosíš ho, on ti povie, že musí ísť domov, do prdele, máš vôbec kúsok hrdosti? Veď to nie je normálne toto.

doloris215

Nj dnes mal konecne nieco podniknut tak neprisiel ale me to an o tom :( dost na mna trick zw je vsetko moja vina ze my idem n.a. Nervy ze fnukam a ked my poviem ok rozidme sa tak nie strasne ho milujem a neviem co robit aby som o neho. Neprrisla.. nechavat si svoje pocity pre seba a kaslar aj na orgasms? Urobim vsetko :(

MultiLevel

zlata :) nie, nymfomanka nie si. Si len dievca, ktore tuzi mat pri milovani s partnerom orgazmus. Je to normalne a prirodzene.
Porozpravaj sa s partnerom o tom a povedz mu o svojich tuzbach. On zrejme nie je bohvie ako sexualne zalozeny, ked nechape, ze pozitok zo sexu musia mat obaja, nie len jeden.....Tak sa to spolu naucte (v pripade, ze ho mas rada). Kedze sa spravi prilis rychlo, musi trenovat svoju vydrz. Musi i on nieco preto robit. Dobre su Kegelove cviky pre muzov...na nete najde vela veci k danemu problemu.
Ale cudujem sa, ze ho hanba nefackuje.....aby sa urobil a na teba kaslal? Daj mu precitat tuto diskusiu a odkaz, ze je to hanba, ze mysli len a len na seba!

Agnes998

Mala si smolu na debila, takto sa predsa nesprava normalny chlap. Hociktory muz ktoreho stretnes na ulici by ta rad spravil a robilo by mu to radost, toto na co si ty natrafila je skor rarita. Predpokladam, ze je sebec aj v inych oblastiach, nie len v sexe, tak si dobre premysli ci chces s takym ostavat, taki sa nezmenia. A ze ti po minute hovori ze ci uz budes a furt ta s tym otravuje tak to je uz vazne sila. Takeho debila som ja teda este nemala.

doloris215

Ved uz davno mi prislo vsetko tak ze je egoisticky... Je mi z toho dost blbo ked Som si point vcerajsku vdaka vasim nazorom uvedomila ze to tak naozaj je a "nedam" mud pravda pretoze uz sa mi milovat vobec nechce ked viem ze jemu ide len o vlastne potreby uvidime snad sa zmeni a aknnie jeho smola