Hovori mi o sexe s byvalim

Príspevok v téme: Hovori mi o sexe s byvalim
jaro798

caute, s frajerkou chodim par tyzdnov a ona povie kadeco, napriklad aj to ze jej na byvalom vadilo ze chcel sex kazdy den minimalne raz, az ju to zacalo nudit a ze len roztiahla nohy a cakala, neviem preco mi take veci vravi, ja cerstvo zalubeny a ona mi hovori o tom jak roztahovala nohy druhemu, je to normalne ? napisal som jej potom smsku ze nie vsetko mi musi hovorit, ze ma tym akurat tak znechuti ale asi nepochopila, tak neviem, myslite ze este nema dorieseny predosly vztah? alebo v tom je nieco ine, dakujem za rady

Sejla

Stavila by som sa, že do teba zas taká zaľúbená nie je. Ženy proste chcú vzťah. Ty v ňom plníš úlohu jej dobrej kamošky. Je nevyzretá, asi ešte príliž mladá a nevie si sex užívať, je vo fáze, ktorou prechádzajú mladé ženy, že robí, čo je zrovna v móde, sexuje a rozpráva o sexe, pričom nemá šajnu o tom, čo je to dobrý sex a láska.

Prezyvka55

tak to mas blbe :) viacmenej ti dala najavo ze nechce sex kazdy den. smola aspon ze ja mam priatelku ktora to chce kazdy den alebo 3 dni po sebe potom den dva pauza potom zas :D :D no ale ved sa dohodnite vy

a takisto pre Foxinka1010 .. tym ti chcel priatel asi povedat ze mas robit viac oral :D

niektori ludia nevedia informaciu podat a druhy zas prijat :D.

spánok

treba sa naučiť o všetko otvorene rozprávať....ale myslím, že si mladý a ešte tých báb budeš mať veľa, tak by som to moc neriešil

lilyiankaa

no vieš, ona to možno ani nemyslí zle, len to vždy zle vypáli ako to povie .. proste asi nemá dar hovoriť veci diplomaticky ..asi ti tým chcela dať len najavo, že ju netreba nútiť do sexu každý deň, že jej to neni príjemné, ale povedala to takto hlúpo :))

m8cr6

nepatri to do vztahu jasne tahat to, čo robila v posteli s inym, ale toto mi príde, že len ti chcela povedať čo nechce zažívať - byvaly bol egoista a nemyslel na to, čo citi ona...myslim, že smskou pochopila, čo si tym chcel povedať aj keď nereagovala. (Aj to, že si nepochopil, čo ti tym chcela povedať :) nabudúce sa jej spýtaj, prečo ti to hovorí, nemusíš si potom domýšľať ) ale asi iba chcela, aby si nebol taký, ako bol on, aby si si na to dal pozor...určite ta nechcela znechutit..len žalovala -moj nazor

neber si všetko osobne. nebud pan velke Ego, to ženy nemaju rady, viac pochopenia. :) ved ti nešla hovorit jak sa jej to s nim pačilo a kedy to bolo super :) nešla ta ponižit...

Foxinka1010

Prave som zalozila temu, lebo i ja mam podobny problem, ale trosku z ineho sudka. Mne priatel hovoril, aka bola jeho byvala uzasna v orale...A to sme tiez boli vtedy na zaciatku vztahu. Neurob tu istu chybu ako ja a nebud ticho! Stopni ju a povedz jej, ze ta take veci nezaujimaju, ze to do NOVEHO VZTAHU VOBEC ALE VOBEC NEPATRI!!!! Nebud na nu zly, len jej vysvetli, ze teraz ste ty a ona, nie ty, ona a daky byvaly....musi s tym prestat. A ak aj napriek tomu zacne o tom hovorit, okamzite zmen temu