Pes - sopliky

Príspevok v téme: Pes - sopliky
Tobynko

Ahojte viete mi poradit? psik mi zacal stale prskať, kýcha a tečie mu sopel, trva to už veľmi dlho,samozrejme som bola aj u zverolekara, bol prechladnuty, dali mu antibitoika, pomohlo....berie lieky na srdce,lebo ma šelest,ale to asi nema nic spoločné so soplikmi....vratili sa mu sople aj po antb. tak sme znova isli k lekarovi, psikovi nic nie je, je vesely, hravy ,papa....stolica vsetko okej....neni na nom ziadna zmena,len mu neustale tie sople tečú a kýcha,lekar povedal,ze nema ani teplotu a teda predpisal mu len roztok na imunitu,ale stale sa to nezlepsuje, okrem vymeny zverolekara,nepoznate nejake finty, ako to zmierniť? Ja nechcem neustale donho pchat lieky :-( dakujem

Deria

Finty asi tazko. Treba hladat dovod a ak ho nenasliel tvoj vet, chod k druhemu. Mozno je to alergia? Imunitu treba urcite podporit, neviem, co ti na to dal, psikovi davaj kvalitnu stravu a co je vemi dolezite, zaobstaraj mu probiotika na crevnu floru. Jenak ju nicia antibiotika, ako aj odcervovacie tabletky a potom, ak nema tu v poriadku, nemoze mat ani imun.system v poriadku. Neviem, co je dobre a dostupne na SK, jeden z najlepsich je Symbiopet ale ten nedostanes zrejme v obchode, len u vet alebo online.