vie nietko, kde sa daju robit testy na pohlavne choroby?

katkaka

ani my nemame ziadne problemy, ale uz dva mesiace beriem tabletky a povedzme si narovinu, bez kondomu je to ovela lepsie..ale chceme mat skratka istotu..len neviem, kde sa moze dat priatel otestovat

mm1

uz nie som v blave.a teraz nemam ani cas(no ten by sa asi aj nasiel keby trebalo)ale hlavne nemam nervy niekomu sa doprosovat.pouzivame ochranu aby sme sa nenakazovali vzajomne,pretoze doktori neboli schopni ani naraz nas preliecit.tak to momentalne(kym ma nic extremne neboli)neriesim.

katkaka

ak si z BA, poradim ti- my ideme aj na kramare na NRC na HIV protilatky- to nemas ako zistit bolestami v podbrusku..a je to istota...a co sa tyka inych testov na pohlavne choroby, ja idem gynekologovi (sestricka mi povedala, ze sa to da aj u obvodaka- takze prrdpokladam, ze ide o odber krvi). sakra, ide o moje/jeho/nase/tvoje/tvojho priatela zdravie, tak by ta ti lekari nemali odmietnut! potom napis, ako to dopadlo

mm1

no neviem,pretoze ja som chcela obycajne vysetrenie mojho chalana,pretoze mavam zapaly a ani to mu nikto nechcel urobit-ani urolog a ani moj gynekolog,tak som zvedava kto urobi vysetrenia ked neuvediete ze vas nieco boli alebo mate nejaky problem.robis dobre ze to beries zodpovedne a chces taketo vysetrenia.ale mam pocit ze kym tam nejdes s bolestami,tak ta budu povazovat za zdravu.to je aspon moja skusenost.tak ak vie niekto poradit na koho sa mame obratit budem vdacna:-)zelam pekny den

durka

hadam u gynekologa, robia sa rozne, niektore sa zistia rozborom krvi, ine cez mocovu trubicu (na chlamidie), na ine treba vyter... myslim, ze by mal ist k urologovi alebo sexuologovi, k niekomu, kto sa tym zaobera